візи

Світ без віз

Без зайвих слів – куди можна поїхати просто зараз? Читайте список та готуйте валізи!

Вже 5 років стрічки новин українських ЗМІ заповнені повідомленнями про надання безвізового режиму. Й надії, які покладають українці цілком зрозумілі – проблеми з візами це завжди сумно та неприємно. І часто можна почути думку: “без віз нікуди” або, в кращому випадку, “без візи зараз тільки в Росію та Білорусь”. Насправді ж у світі існує чимало країн, що готові зустріти українців без візової плутанини.

Наприклад, на два тижні можна відправитися до Гонконгу. Протягом місяця ви можете перебувати в Сербії, Тунісі, Брунеї, Боснії і Герцеговині, на Ямайці, Сейшельських островах або Островах Кука. Якщо треба щось ближче – Туреччина відкрита для вас на 60 днів (яка, до речі, стає неймовірно популярний напрямом для українців – про це читайте у нашому матеріалі). 

Ще у близько 25 країнах світу ви можете перебувати без віз 90 днів. До цього переліку входять: Чорногорія, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Росія, Киргизія, Казахстан, Молдова, Ізраїль, Македонія та такі екзотичні країни як Мавританія, Панама, Парагвай, Нікарагуа, Малайзія, Перу, Сальвадор, Бразилія, Аргентина. Є й шляхи, що спрощують в’їзд до країни: наприклад, за наявності американської візи можна перебувати у Мексиці аж 180 днів.

туреччина

Туреччина, Каппадокія.

Найбільш гостинно зустрічають українців у Вірменії та Грузії. На території Вірменії ви можете перебувати пів року, а Грузії – цілий рік.

Уточнити деталі в’їзду до тієї чи іншої країни можна тут або на сайті Міністерства закордонних справ України.

Фото: stocksnap.

Залишити коментар

Інші матеріали

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Читати

Гід для нью-йоркських канікул

Гід для нью-йоркських канікул

Знову тягне до Нью-Йорка, але не знаєте, звідки почати? Не біда! Ми переклали спеціально для вас це відео від Expedia: усі must-see місця Великого Яблука, зібрані докупи. 

Читати

Жінка відремонтувала старе авто, щоб подорожувати з собакою

Жінка відремонтувала старе авто, щоб подорожувати з собакою

Італійка Маріна Піро здійснила те, про що мріяв кожен з нас – вирушила зі своїм собакою у подорож усією Європою! Вона спеціально обладнала своє авто для цієї подорожі. 

Читати

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Відмінна підбірка коротких кіноісторій про подорожі стане справжньою дозою натхнення.

Читати