візи

Світ без віз

Без зайвих слів – куди можна поїхати просто зараз? Читайте список та готуйте валізи!

Вже 5 років стрічки новин українських ЗМІ заповнені повідомленнями про надання безвізового режиму. Й надії, які покладають українці цілком зрозумілі – проблеми з візами це завжди сумно та неприємно. І часто можна почути думку: “без віз нікуди” або, в кращому випадку, “без візи зараз тільки в Росію та Білорусь”. Насправді ж у світі існує чимало країн, що готові зустріти українців без візової плутанини.

Наприклад, на два тижні можна відправитися до Гонконгу. Протягом місяця ви можете перебувати в Сербії, Тунісі, Брунеї, Боснії і Герцеговині, на Ямайці, Сейшельських островах або Островах Кука. Якщо треба щось ближче – Туреччина відкрита для вас на 60 днів (яка, до речі, стає неймовірно популярний напрямом для українців – про це читайте у нашому матеріалі). 

Ще у близько 25 країнах світу ви можете перебувати без віз 90 днів. До цього переліку входять: Чорногорія, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Росія, Киргизія, Казахстан, Молдова, Ізраїль, Македонія та такі екзотичні країни як Мавританія, Панама, Парагвай, Нікарагуа, Малайзія, Перу, Сальвадор, Бразилія, Аргентина. Є й шляхи, що спрощують в’їзд до країни: наприклад, за наявності американської візи можна перебувати у Мексиці аж 180 днів.

туреччина

Туреччина, Каппадокія.

Найбільш гостинно зустрічають українців у Вірменії та Грузії. На території Вірменії ви можете перебувати пів року, а Грузії – цілий рік.

Уточнити деталі в’їзду до тієї чи іншої країни можна тут або на сайті Міністерства закордонних справ України.

Фото: stocksnap.

Залишити коментар

Інші матеріали

Гід для нью-йоркських канікул

Гід для нью-йоркських канікул

Знову тягне до Нью-Йорка, але не знаєте, звідки почати? Не біда! Ми переклали спеціально для вас це відео від Expedia: усі must-see місця Великого Яблука, зібрані докупи. 

Читати

Найкрасивіші міста Південної Африки

Найкрасивіші міста Південної Африки

Дізнайся, де у Африці можна поплавати із акулами, випити наймачнішого вина або здійснити подорож у часи колонізаторства.

Читати

Пляшка, що змінить світ

Пляшка, що змінить світ

Пляшка компанії Fontus – це річ, яка змінить майбутнє. Тільки уявіть, вже не потрібно нести з собою в гори 5-літрові пляшки з водою, не потрібно витрачати купу часу на пошуки джерела поблизу, не варто перейматися запасом води, вирушаючи у велотур тощо.

Читати

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Дизайнери з Естонії вигадали крихітний і повністю функціональний будинок, який ви можете взяти куди завгодно.

Читати