візи

Світ без віз

Без зайвих слів – куди можна поїхати просто зараз? Читайте список та готуйте валізи!

Вже 5 років стрічки новин українських ЗМІ заповнені повідомленнями про надання безвізового режиму. Й надії, які покладають українці цілком зрозумілі – проблеми з візами це завжди сумно та неприємно. І часто можна почути думку: “без віз нікуди” або, в кращому випадку, “без візи зараз тільки в Росію та Білорусь”. Насправді ж у світі існує чимало країн, що готові зустріти українців без візової плутанини.

Наприклад, на два тижні можна відправитися до Гонконгу. Протягом місяця ви можете перебувати в Сербії, Тунісі, Брунеї, Боснії і Герцеговині, на Ямайці, Сейшельських островах або Островах Кука. Якщо треба щось ближче – Туреччина відкрита для вас на 60 днів (яка, до речі, стає неймовірно популярний напрямом для українців – про це читайте у нашому матеріалі). 

Ще у близько 25 країнах світу ви можете перебувати без віз 90 днів. До цього переліку входять: Чорногорія, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Росія, Киргизія, Казахстан, Молдова, Ізраїль, Македонія та такі екзотичні країни як Мавританія, Панама, Парагвай, Нікарагуа, Малайзія, Перу, Сальвадор, Бразилія, Аргентина. Є й шляхи, що спрощують в’їзд до країни: наприклад, за наявності американської візи можна перебувати у Мексиці аж 180 днів.

туреччина

Туреччина, Каппадокія.

Найбільш гостинно зустрічають українців у Вірменії та Грузії. На території Вірменії ви можете перебувати пів року, а Грузії – цілий рік.

Уточнити деталі в’їзду до тієї чи іншої країни можна тут або на сайті Міністерства закордонних справ України.

Фото: stocksnap.

Залишити коментар

Інші матеріали

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

Dronestagram – сайт, де власники дронів викладають свої фото. Адміністрація сайту обрала 20 найкращих за останні 12 місяців, і вони вражають. 

Читати

Шість днів медитацій у Таїланді

Шість днів медитацій у Таїланді

Впевнена, ви неодноразово хотіли зникнути туди, де вас не дістав би ніхто. Наприклад, поїхати на море, в горе… чи ж у такий таємничий і далекий Таїланд. Про цілющу силу медитацій відомо вже давно, але чи ви готові до того, що запропонують вам у монастирі?

Читати

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

У 2017 році в Україні почне роботу авіакомпанія Ryanair, яка є однією з найбільших і найбюджетніших лоукостерів у світі.

Читати

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Дизайнери з Естонії вигадали крихітний і повністю функціональний будинок, який ви можете взяти куди завгодно.

Читати