гори

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на начальника відділу туризму та міжнародно-технічної допомоги Івано-Франківської ОДА Віталія Передерко.

«У нас вже зафіксовано 2 млн. туристів та екскурсантів, які відвідали нашу область. До кінця року очікуємо, що цей показник збільшиться ще на 200 тисяч осіб. У тренді – внутрішній туризм, тобто до нас їдуть гості з інших регіонів України. Найбільше вони відвідують Івано-Франківськ, Галич, Верховинський район, Коломию та Яремчанську зону», – повідомив чиновник кореспонденту Укрінформ.

За його словами, щороку це приносить все більше коштів до місцевих бюджетів. У 2016 податковий збір приніс на 400 тис грн більше, ніж минулого року.

Популярність Прикарпаття зумовлена наявністю там історичних, культурних, архітектурних, археологічних, релігійних пам’яток та природніх ресурсів. Інформацію, що стане в нагоді при подорожі, можна знайти на сайті Регіонального туристично-інформаційного центру.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Громадський транспорт став безкоштовним у Парижі

Громадський транспорт став безкоштовним у Парижі

Французи сумлінно поставилися до Паризької кліматичної угоди, підписаної у 2015. У столиці громадський транспорт зробили безкоштовним, аби зменшити забруднення повітря.

Читати

До Польщі за 172 гривні

До Польщі за 172 гривні

Відтепер доїхати до Польщі стало простіше, швидше і дешевше.

Читати

На Гаваях в океан впала частина острова

На Гаваях в океан впала частина острова

10 гектарів острова та частина вулкану назавжди поховані в Тихому океані

Читати

ТЕСТ: національні парки різних країн світу

ТЕСТ: національні парки різних країн світу

Національні парки світу є одними з найбільш вражаючих природних місць, в яких височіють величні гори, льодовики, стрімкі водоспади і пишні ліси (а іноді все і одразу).  Але як багато ви знаєте про них?

Читати