туі

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group отримала премію World Travel у номінації “Найкращий у світі туроператор”. “Туристичного Оскара” міжнародна компанія отримала вдруге поспіль.  

TUI – більш як 10-разовий володар найпрестижнішої премії туристичної індустрії. Вона також отримувала відзнаки як найкращий чартерний перевізник і у номінаціях “Соціально-відповідальний туризм” і “Найкращий туроператорський сайт”.

Церемонія нагородження пройшла 4 грудня на Мальдівах. World Travel Awards нагороджує також найкращі авіалінії, готелі, круїзних операторів, і туристичні міста і країни. Це головна премія у сфері туризму, визначають її переможців професіонали туристичної індустрії та її клієнти за допомогоб онлайн-голосування.

Група компаній TUI Group з’явилася в 2014 році внаслідок злиття двох найбільших європейських туристичних компаній: німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC. Штаб-квартира об’єднаної компанії TUI Group знаходиться в Німеччині.

Українська гілка TUI Group – TUI Ukraine – існує з 2009 року. До неї зокрема входять найбільший туроператор країни Turtess Travel та мережа туристичних агентств “Галопом по Европам”.   

 

Джерело: Укрінформ.
Фото: TTG.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Неймовірно популярний серед туристів, золотий штат ще має для вас декілька сюрпризів. Перегляньте цей незвичний путівник до Каліфорнії.

Читати

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

Хочеш відкрити для себе Ріо таким, яким його зовсім не звикли бачити приїжджі?

Тоді візьми на замітку перелік локацій, про які інші туристи наврядче знають.

Читати

Видання The Independent створило календар подорожей на 2017

Видання The Independent створило календар подорожей на 2017

Шукаєте натхнення для подорожей у 2017 році? Тоді до вашої уваги поради від британського видання.

Читати

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати