туі

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group отримала премію World Travel у номінації “Найкращий у світі туроператор”. “Туристичного Оскара” міжнародна компанія отримала вдруге поспіль.  

TUI – більш як 10-разовий володар найпрестижнішої премії туристичної індустрії. Вона також отримувала відзнаки як найкращий чартерний перевізник і у номінаціях “Соціально-відповідальний туризм” і “Найкращий туроператорський сайт”.

Церемонія нагородження пройшла 4 грудня на Мальдівах. World Travel Awards нагороджує також найкращі авіалінії, готелі, круїзних операторів, і туристичні міста і країни. Це головна премія у сфері туризму, визначають її переможців професіонали туристичної індустрії та її клієнти за допомогоб онлайн-голосування.

Група компаній TUI Group з’явилася в 2014 році внаслідок злиття двох найбільших європейських туристичних компаній: німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC. Штаб-квартира об’єднаної компанії TUI Group знаходиться в Німеччині.

Українська гілка TUI Group – TUI Ukraine – існує з 2009 року. До неї зокрема входять найбільший туроператор країни Turtess Travel та мережа туристичних агентств “Галопом по Европам”.   

 

Джерело: Укрінформ.
Фото: TTG.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Як економно подорожувати залізницею?

Як економно подорожувати залізницею?

У 2017 році ціни на квитки «Укрзалізниці» зростуть на 35%. Проте, за словами голови правління компанії Войцеха Балчуна, діятиме система знижок, яка дозволить заощадити до 50% вартості квитка.

Читати

Що не можна вживати перед польотом

Що не можна вживати перед польотом

А ви знали, що звичайна чашка кави і жуйка можуть зіпсувати вам політ? До вашої уваги – список продуктів, які не варто вживати перед посадкою у літак.

Читати

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

Читати

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Читати