туі

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group отримала премію World Travel у номінації “Найкращий у світі туроператор”. “Туристичного Оскара” міжнародна компанія отримала вдруге поспіль.  

TUI – більш як 10-разовий володар найпрестижнішої премії туристичної індустрії. Вона також отримувала відзнаки як найкращий чартерний перевізник і у номінаціях “Соціально-відповідальний туризм” і “Найкращий туроператорський сайт”.

Церемонія нагородження пройшла 4 грудня на Мальдівах. World Travel Awards нагороджує також найкращі авіалінії, готелі, круїзних операторів, і туристичні міста і країни. Це головна премія у сфері туризму, визначають її переможців професіонали туристичної індустрії та її клієнти за допомогоб онлайн-голосування.

Група компаній TUI Group з’явилася в 2014 році внаслідок злиття двох найбільших європейських туристичних компаній: німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC. Штаб-квартира об’єднаної компанії TUI Group знаходиться в Німеччині.

Українська гілка TUI Group – TUI Ukraine – існує з 2009 року. До неї зокрема входять найбільший туроператор країни Turtess Travel та мережа туристичних агентств “Галопом по Европам”.   

 

Джерело: Укрінформ.
Фото: TTG.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Скарбницю Дубай поповнить ще один luxury-комплекс

Скарбницю Дубай поповнить ще один luxury-комплекс

Дубай, одне з найдорожчих міст світу, незабаром поповнить свою скарбницю luxury-споруд. У 2017 стартує зведення прибережного туристичного комплексу Dubai Harbour.

Читати

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Неймовірно популярний серед туристів, золотий штат ще має для вас декілька сюрпризів. Перегляньте цей незвичний путівник до Каліфорнії.

Читати

Пляшка, що змінить світ

Пляшка, що змінить світ

Пляшка компанії Fontus – це річ, яка змінить майбутнє. Тільки уявіть, вже не потрібно нести з собою в гори 5-літрові пляшки з водою, не потрібно витрачати купу часу на пошуки джерела поблизу, не варто перейматися запасом води, вирушаючи у велотур тощо.

Читати

Найкращий спосіб подорожувати – це…

Найкращий спосіб подорожувати – це…

Редакторки та редактор журналу Condé Nast Traveler дискутують про найкращий транспорт для мандрів: корабель, автівка чи потяг? 

Читати