Пляшка Fontus

Пляшка, що змінить світ

Пляшка компанії Fontus – це річ, яка змінить майбутнє. Тільки уявіть, вже не потрібно нести з собою в гори 5-літрові пляшки з водою, не потрібно витрачати купу часу на пошуки джерела поблизу, не варто перейматися запасом води, вирушаючи у велотур тощо.

Принцип роботи пристрою доволі простий: невеликий вентилятор жене повітря крізь фільтр у конденсаційні камери. Там кілька охолоджувачів змушують рідину конденсуватися на поверхні, звідки вона стікає в саму пляшку. Крім того, передбачена можливість розчиняти в воді капсули з вітамінами і мінеральними речовинами. Джерелом енергії для звичайної пляшки Fontus Airo слугуватимуть сонячні батареї, для Fontus Ryde (пляшки для велосимедистів) – рух повітря під час їзди.

 

 

Пляшку, що сама наповнюється водою, можна придбати на передпродажі обмеженої лінії на сайті Indiegogo, допомігши тим самим стартапу запустити масове виробництво революційного продукту. Зараз пляшку Fontus Airo можна придбати за 250 доларів США, а Fontus Ryde для велосипедистів – за 225. Автори проекту сподівалися зібрати 30 тис на запус свого проекту, сьогодні їм уже вдалося перевершити цю суму вдесятеро. Джерело: news.finance.ua

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Іноді, аби подорож пройшла гладко, мандрівникам доводиться вдаватися до маленької білої брехні. Подорожуючи, ви, мабуть, неодноразово обманювали самого себе чи тих, хто вас оточував.

Читати

10 інста-фото, які доводять, що шведські зими чарівні

10 інста-фото, які доводять, що шведські зими чарівні

Коли ми чуємо про шведські зими, перше, що спадає на думку – невимовна холоднеча, але зима у Швеції має також багато хороших і гарних сторін.

Читати

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

На честь такої події можна придбати квитки лише за 19.99 євро. 

Читати

На Гаваях в океан впала частина острова

На Гаваях в океан впала частина острова

10 гектарів острова та частина вулкану назавжди поховані в Тихому океані

Читати