Пляшка Fontus

Пляшка, що змінить світ

Пляшка компанії Fontus – це річ, яка змінить майбутнє. Тільки уявіть, вже не потрібно нести з собою в гори 5-літрові пляшки з водою, не потрібно витрачати купу часу на пошуки джерела поблизу, не варто перейматися запасом води, вирушаючи у велотур тощо.

Принцип роботи пристрою доволі простий: невеликий вентилятор жене повітря крізь фільтр у конденсаційні камери. Там кілька охолоджувачів змушують рідину конденсуватися на поверхні, звідки вона стікає в саму пляшку. Крім того, передбачена можливість розчиняти в воді капсули з вітамінами і мінеральними речовинами. Джерелом енергії для звичайної пляшки Fontus Airo слугуватимуть сонячні батареї, для Fontus Ryde (пляшки для велосимедистів) – рух повітря під час їзди.

 

 

Пляшку, що сама наповнюється водою, можна придбати на передпродажі обмеженої лінії на сайті Indiegogo, допомігши тим самим стартапу запустити масове виробництво революційного продукту. Зараз пляшку Fontus Airo можна придбати за 250 доларів США, а Fontus Ryde для велосипедистів – за 225. Автори проекту сподівалися зібрати 30 тис на запус свого проекту, сьогодні їм уже вдалося перевершити цю суму вдесятеро. Джерело: news.finance.ua

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Подорожі з коханою половинкою завжди залишають по собі багато прекрасних спогадів і незабутніх вражень, особливо для молодих пар.  

Читати

До Польщі за 172 гривні

До Польщі за 172 гривні

Відтепер доїхати до Польщі стало простіше, швидше і дешевше.

Читати

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Дизайнери з Естонії вигадали крихітний і повністю функціональний будинок, який ви можете взяти куди завгодно.

Читати

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Відмінна підбірка коротких кіноісторій про подорожі стане справжньою дозою натхнення.

Читати