palau-aerials

Райський архіпелаг у Тихому океані хоче заборонити бюджетних туристів

Президент островів Палау запропонував новий закон, який дозволятиме будувати лише 5-тизіркові готелі. Таким чином, ідилічний архіпелаг зможуть відвідувати лише заможні. 

Президент Томмі Ременгесау хоче запровадити стратегію “якість понад кількість”, зосередившись на відвідувачах, які можуть витратити більше готівки. Це стало необхідним через результати масового туристичного потоку, від яких потерпів архіпелаг. 

treasures-of-palau

abercrombiekent.com

Нещодавно Ременгесау заявив пресі, що таким чином прагне заохотити престижні готелі, які “прийдуть разом із власними водоочисними та енергозберігаючими системами та самостійно розбудують інфраструктуру, дороги тощо”. Натомість, уряд Палау забезпечить їм підтримку у вигляді зменшення податків. Таким чином, ситуація буде виграшною і для островів, і для готелів. 

Палау, віддалена республіка у південній частині Тихого океану, з дивовижними незайманими пляжами, першокласними місцями для дайвінгу та впізнаваними вулканічними островами, покритими лісом, економічно на 85% залежить від туризму. Однак впродовж останніх років зростаюча кількість відвідувачів стала викликом для дикої природи через, зокрема, пошкодження місцевих коралових рифів та відносну залюдненість. 

 

dxnews.com

dxnews.com

diversiondivetravel.com.au

diversiondivetravel.com.au

 

Архіпелаг досить популярний серед китайських туристів, які знамениті своїм вмінням витрачати дуже мало грошей у місцях відпочинку. У 2015 році уряд Палау зробив спробу знеохотити китайців, вдвічі скоротивши кількість чартерних рейсів. І це спрацювало. “Щойно кількість відвідувачів поповзла униз, реальна кількість грошових вливань пішла вгору, – повідомив Ременгесау. – Це підтверджує, що ми йдемо у правильному напрямку: залучати менше туристів, що тратять більше грошей – це шлях до більших податків. Таким чином, ми працюємо на висококласний туризм”. 

До речі, українцям візу в Палау оформлювати не потрібно, її можна отримати прямо після прибуття на архіпелаг. Однак це лише якщо ви не плануєте перебувати там більше 30-ти днів. У іншому випадку, доведеться звертатися у посольство США, адже Палау утворює зі Штатами асоціацію. 

 

 

 

Фото на прев’ю: cdn.c.photoshelter.com. 

 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Зазвичай, обираючи місце для відпустки, ви обмежені місцями, де вже побудовані готелі чи хостели. Однак елітна лондонська турфірма Black Tomato пропонує відпочити у тимчасовому готелі будь-де, де ви забажаєте.

Читати

7 причин поїхати в Кападокію і там залишитися

7 причин поїхати в Кападокію і там залишитися

Я дуже багато чула про Кападокію, але навіть не уявляла, наскільки красива ця місцевість. Коли ми примчали автостопом рік тому і побачили перші кам’яні гриби, я кричала від захоплення: “Паша, подивися, це Кападокія! Ми доїхали, подивися ж, як тут гарно!”

Читати

10 порад для тих, хто хотів поїхати в Марокко, але ніяк не наважувався

10 порад для тих, хто хотів поїхати в Марокко, але ніяк не наважувався

Навіщо їхати в Марокко? Які особливості цієї країни? Якою мовою балакати? Що їсти і що купувати?

Читати

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Іноді, аби подорож пройшла гладко, мандрівникам доводиться вдаватися до маленької білої брехні. Подорожуючи, ви, мабуть, неодноразово обманювали самого себе чи тих, хто вас оточував.

Читати