palau-aerials

Райський архіпелаг у Тихому океані хоче заборонити бюджетних туристів

Президент островів Палау запропонував новий закон, який дозволятиме будувати лише 5-тизіркові готелі. Таким чином, ідилічний архіпелаг зможуть відвідувати лише заможні. 

Президент Томмі Ременгесау хоче запровадити стратегію “якість понад кількість”, зосередившись на відвідувачах, які можуть витратити більше готівки. Це стало необхідним через результати масового туристичного потоку, від яких потерпів архіпелаг. 

treasures-of-palau

abercrombiekent.com

Нещодавно Ременгесау заявив пресі, що таким чином прагне заохотити престижні готелі, які “прийдуть разом із власними водоочисними та енергозберігаючими системами та самостійно розбудують інфраструктуру, дороги тощо”. Натомість, уряд Палау забезпечить їм підтримку у вигляді зменшення податків. Таким чином, ситуація буде виграшною і для островів, і для готелів. 

Палау, віддалена республіка у південній частині Тихого океану, з дивовижними незайманими пляжами, першокласними місцями для дайвінгу та впізнаваними вулканічними островами, покритими лісом, економічно на 85% залежить від туризму. Однак впродовж останніх років зростаюча кількість відвідувачів стала викликом для дикої природи через, зокрема, пошкодження місцевих коралових рифів та відносну залюдненість. 

 

dxnews.com

dxnews.com

diversiondivetravel.com.au

diversiondivetravel.com.au

 

Архіпелаг досить популярний серед китайських туристів, які знамениті своїм вмінням витрачати дуже мало грошей у місцях відпочинку. У 2015 році уряд Палау зробив спробу знеохотити китайців, вдвічі скоротивши кількість чартерних рейсів. І це спрацювало. “Щойно кількість відвідувачів поповзла униз, реальна кількість грошових вливань пішла вгору, – повідомив Ременгесау. – Це підтверджує, що ми йдемо у правильному напрямку: залучати менше туристів, що тратять більше грошей – це шлях до більших податків. Таким чином, ми працюємо на висококласний туризм”. 

До речі, українцям візу в Палау оформлювати не потрібно, її можна отримати прямо після прибуття на архіпелаг. Однак це лише якщо ви не плануєте перебувати там більше 30-ти днів. У іншому випадку, доведеться звертатися у посольство США, адже Палау утворює зі Штатами асоціацію. 

 

 

 

Фото на прев’ю: cdn.c.photoshelter.com. 

 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Економна подорож до Мексики

Економна подорож до Мексики

Хочете завітати до Мексики, проте маєте обмежений бюджет? Ловіть поради для економної подорожі.

Читати

Світ без віз

Світ без віз

Без зайвих слів – куди можна поїхати просто зараз? Читайте список та готуйте валізи!

Читати

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

Читати

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

На честь такої події можна придбати квитки лише за 19.99 євро. 

Читати