athens1

7 причин загубитися в Афінах

Хочете перенестися на декілька тисяч років назад, проводити ночі у романтичній атмосфері міста та робити неймовірні фотографії із висоти пташиного польоту? Тоді ласкаво просимо до Афін.

  1. Вам випадає шанс подорожувати назад у часі

Прогулянка навколо Афін переносить вас на 6000 тисяч років назад. Місто зберігає в собі історію середньовіччя та стародавнього світу. Тут ви можете помилуватися Акрополем , а також храмами, присвяченими богам минулого. Ви навть можете побачити школу самого Аристотеля. Не пожалійте часу і відвідайте музей Бенаки, Національний археологічний музей та музей Акрополя. Пориньте в історію.

New Acropolis Museum: Metopes of the Parthenon |© piet theisohn/Flickr

New Acropolis Museum: Metopes of the Parthenon |© piet theisohn/Flickr

  1. Побачте дивовичний стріт арт

Афіни – це місто з одним із найяскравіших та найцікавіших стріт артів у всій Європі. Зазирніть у  райони Псіррі, Екзархії, Керамейкос, де вуличні художники використовують бетонні стіни як полотна для своїх витворів мистецтва. Ви можете навіть замовити собі спеціальну екскурсію, яка дозволить вам побачити найкращі зразки вуличного мистецтва.

  1. Відкрийте для себе традицї сімейного бізнесу

У Греції сім’я та традиції відіграють велику роль. Тому тут процвітають маленькі сімейні підприємства. Тому замість того, аби відвідувати відомі мережі ресторанів та магазинів, спробуйте шукати такі сімейні заклади. Семе тут ви можете  відчути, що таке справжня грецька гостинність. Крім того, у таких місцях легше зекономити (у сімейних ресторанах дуже часто у подарунок, наприклад, дають куштувати вино).

  1. Насолоджуйтесь коктейлями на даху з видом

У місті, де літо триває більше чотирьох місяців в році, і де суспільне життя відбувається на відкритому повітрі, дахи будинків є обов’язковими. Улюбленими ж напоями афінян є коктейлі. Уявіть, що ви сидите у барі на даху із холодним напоєм у руці та дивитеся на нічні Афіни, сповнені вогнями. Божественне, чи не так? Знайти такі бари не важко, як вже зазначалося, у місті вони є надзвичайно популярними.

Courtesy of Bios |© theculturetrip

  1. Помилуйтеся магією повного місяця

Раз на рік у серпні, коли повний місяц освітлює найвизначніші пам’ятки Афін – Акрополь, Парфенон і Лікабеттус, місцеві жителі влаштовують з цього приводу святкування, різноманітні фестивалі, концерти та багато іншого. Не думайте спати у цю ніч, святкуйте разом з Афінами.

  1. Слухайте традиційну музику

Місто сповнене музикою. Ледь не в кожній таверні ви можете насолоджуватися грою на музичних інструментах. Якщо ж вам пощастить, то ви можете стати свідком спонтанного концерту традиційної місцевої музики Rebetico, що виконується під гітару. Мелодія зачарує вас та дозволить краще поринути в атмосферу Афін. 

  1. Насолоджуйтеся панорамним видом

У Афінах є багато місць, із яких відкривається дивовижна панорама на місто. Одним із таких, наприклад, є гора Імітос, розташована 1026 метрів над рівнем моря. Перспектива тут є просто захоплюючою і дозволяє побачити місто з іншої точки. Тут величезний бетонний пейзаж перетворюється на сюрреалістичну картину.

Джерело: theculturetrip.

Фото на прев’ю: stocksnap.io.

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

10 найбільш мальовничих місць Індії

10 найбільш мальовничих місць Індії

Команда Rough Guides в Делі довго роздумувала, та зрештою проголосувала за найкрасивіші місця в Індії. Давайте поглянемо на результати.

Читати

Нові мапи залізничного сполучення показують час дороги між містами Європи

Нові мапи залізничного сполучення показують час дороги між містами Європи

Дістатися з Парижу до Брюсселя потягом за шість годин: мрія? Реальність!

Читати

Як провести ідеальне побачення у Сан – Франциско

Як провести ідеальне побачення у Сан – Франциско

Опинилися у романтичному Сан – Франциско із своєю половинкою? Чому б не провести тут ідеальне побачення.

Читати

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Дизайнери з Естонії вигадали крихітний і повністю функціональний будинок, який ви можете взяти куди завгодно.

Читати