rio

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

Хочеш відкрити для себе Ріо таким, яким його зовсім не звикли бачити приїжджі?

Тоді візьми на замітку перелік локацій, про які інші туристи наврядче знають.

  1. Largo do Boticário

Largo do Boticário це квадрат із неокласичних будинків, захованих у районі Косме – Велью. На цьому місці пролягає маршрут потяга Конкарадо, що йде до Христа – Спасителя. Що ж такого особливого є у цих покинутих будівлях  – по перше, це унікальна архітектура, по – друге, яскраві кольори, по  -третє, вас просто зачарує картина того, як густий тропічний ліс поглинає ці будиночки.

1

  1. Готель скелетів

The Esqueleto Hotel (що буквально перекладається як готель скелетів) це величезний готель, який знаходиться прямісінько у центрв тропічного лісу, і який був покнутий майже 44 роки назад. Це може здатися трохи моторошним, проте якщо ж ви все таки наважитеся відвідати цей покинутий готель, то вам відкриється дивовижний краєвид на Сан-Конраду і ліс Тіжука. Це місце досі залишається одним із найбільш таємних у всьому Ріо.

2

  1. Mangueira’s Palacio de Samba

У вересні Менгейрська школа танців починає репетирувати номери для карнавалу, який відбувається у лютому. Мало хто із туристів знає, що репетиції відкриті для громадськості. Кожної суботньої ночі ви із багатьма дружніми бразильцями можете насолоджуватися живою музикою і спостерігати за запальними танцюристами у дивовижних костюмах.

3-1

  1. Parque Lage

Parque Lage мжна було побачити у кліпах Фарелла Уільямса, Snoop Dogg і Black Eyed Peas. Проте навіть не зважаючи на це, місце не є надто популярним у туристів і залишається добре захованим у лісах секретом. Зраз ця територія є громадським парком та хуожньою школою. Ця приголомщлива споруда розташована біля підніжжя гори Коркавадо, на якій розташовується відомий пам’ятник Христу – Спасителю.

4

  1. “Лабіринт”

Розташований на вершині пагорба фавели, у нетрях Таверс  Бастос, “Лабіринт” є одним із найбільш прихованих та одночасно процвітаючих нічних клубів Ріо із епічним видом на затоку Гуанабара. Музика тут варіюється від джазу до електроніки, то  ж кожен може знайти собі щось до душі. Це добре налагоджена частина фавели, спільнота тут сприяє чистоті та безпеці навколишнього середовища.

5

  1. Arco де Teles

Захований у центрі міста Arco де Teles, це склепінчастий прохід, який веде по звивистій мощеній вулиці, сповненій дешевими барами і ресторанами. Якщо хочете за невеликі кошти спробувати традиційні бразильські страви, то маєте обов’язково завітати саме сюди вдень або вночі. Щочетверга вуличний гурт вживу грає тут самбу (жодний прохожий не може втриматися від танцю).

6

  1. Cachoeira do Horto

Всередині густого лісу Тіжук ховається приголомшливий водоспад, оточений високими деревами джунглів. Водоспад є відносно невеличким, будь – хто може скупатися у ньому, якщо звісно не боїться крижаної води. Щоб дістатися до водоспаду, потрібно подолати невелички, проте досить крутий підйом, тому краще йти туди не одному, а з кимось, аби в разі чого мати підтримку.

7

Фото: theculturetrip.

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

7 ідей, як небанально зустріти Новий рік у Європі

7 ідей, як небанально зустріти Новий рік у Європі

Тільки не кажіть, що ви зібралися на свята стояти під ялинкою на якійсь там площі – це банально. А що таке НЕбанально – читайте нижче.

Читати

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

Читати

Шість днів медитацій у Таїланді

Шість днів медитацій у Таїланді

Впевнена, ви неодноразово хотіли зникнути туди, де вас не дістав би ніхто. Наприклад, поїхати на море, в горе… чи ж у такий таємничий і далекий Таїланд. Про цілющу силу медитацій відомо вже давно, але чи ви готові до того, що запропонують вам у монастирі?

Читати

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Відмінна підбірка коротких кіноісторій про подорожі стане справжньою дозою натхнення.

Читати