твен

6 цитат про мандри від Марка Твена

“Через двадцять років більше розчарування викличуть у вас речі, на які ви не наважилися, ніж ті, які зробили. Тож геть обмеження, відчулюйте з безпечної гавані. Ловіть попутні вітри своїми вітрилами. Досліджуйте. Мрійте. Відкривайте нове” – чули цю цитату Марка Твена?

Шкода, що це не він сказав (і справжній автор цитати невідомий). Але ось п’ять справжніх цитат, якими метр американської літератури переконає тебе вирушити у дорогу. 

1. Розширяй горизонти власного розуму:

“Мандри – смертельна зброя проти упереджень, забобонів та вузьколобства, і багатьом вони потрібні виключно з цієї причини. Широкі, розсудливі, добродійські погляди на людей та речі не можуть бути досягнуті тим, хто сидить в одному маленькому куточку землі усе своє життя”  – “Невинні за кордоном”.

2. Незручні ситуації – це корисно:

“Мій ніжний читач ніколи не знатиме, яким закінченим ослом він може бути, якщо не побуває за кордоном” – “Невинні за кордоном”.

3. Не будь американським туристом:

“Варвара подорож випускає на волю: ви в житті не бачили такого нетерпимого, упередженого, впертого, вузьколобого, пихатого, всеохопно злого чоловіка, адже він від народження стирчав в одному місці, і думав, що Бог створив світ, диспепсію і жовч виключно для його комфорту та задоволення” – промова “Американці за кордоном”, 1868.

4.Обирай компанію з мудрістю:

“З мого досвіду – нема більш певного способу дізнатися, подобаються тобі люди, чи ні, ніж подорож із ними” – “Том Сойєр за кордоном”.

5. Не затягуй з наступною поїздкою:

“Нема більшого нещастя, ніж вигляд землі (і роботи) після веселої, безтурботної поїздки” – лист до Вілла Бовена.

6. Подорожуй, доки не зможеш сказати так:

“Мандри більше мене не ваблять. Я побачив усі закордонні країни, які хотів – не рахуючи Небес та Пекла, і у мене є лише дрібка цікавості до однієї з них” – лист до В. Д. Говеллса. 

Фото – stocksnap.io.

Залишити коментар

Інші матеріали

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group отримала премію World Travel у номінації “Найкращий у світі туроператор”. “Туристичного Оскара” міжнародна компанія отримала вдруге поспіль.  

Читати

Американська пара шукає няню-мандрівницю

Американська пара шукає няню-мандрівницю

Американська пара Дерек і М’Кензі Тіллотсони оголосили про незвичну вакансію: вони шукають тревел-няню. 

Читати

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

Dronestagram – сайт, де власники дронів викладають свої фото. Адміністрація сайту обрала 20 найкращих за останні 12 місяців, і вони вражають. 

Читати

Прикарпаття приваблює все більше туристів

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Читати