фільм про подорожі

5 фільмів з сенсом, що надихають на подорожі

Зимовий вечір, вихідні – саме час для атмосферного кіно. Для вас підбірка 5 фільмів про подорожі, що здокорінно мінили життя героїв.

 

1. «Тепер я йду в дику далечінь» («У диких умовах»)

у диких умовах

Фільм, після якого хочеться послати під три чорти всі суспільні правила та обмеження, закинути на плечі рюкзак і піти подалі в ліси геть від усього. Це реальна історія мандрівника Крістофера Маккендлесса, юнака з вельми забезпеченої сім’ї, який, відкинувши матеріальні цінності сучасного суспільства, роздав всі свої гроші на доброчинність, а сам зробився волоцюгою та мандрівником.

 

2. «З Африки»

з Африки

Як і попередній фільм, фільм «З Африки» показує реальні події – заснований на однойменній автобіографічній книзі 1937 року Карен Крістенсе фон Бліксен-Фінеке. Дивовижна природа Кенії, що змальована в ньому, назавжди закохає вас в Африку. Фільм був гідно оцінений – отримав 8 «Оскарів» і ще 2 «Золотих глобуси».

 

3. «Їсти молитися кохати»

їж молись кохай

Американська мелодрама з Джулією Робертс в головній ролі – це історія про те, наскільки взаємопов’язані подорожі з самопізнанням, самодостатністю та щастям. Три країни на літеру І навчать героїню по-новому жити: Італія – їсти, Індія – молитися, Індонезія – кохати. А чи ризикнули б ви так змінити власне життя і на яку б літеру обирали країни?

 

4. «Таємне життя Волтера Мітті»

таємне житя

«Таємне життя Волтера Мітті» – це ще один фільм, який надихає та підштовхує зрештою встати з дивана. Його сенс у фразі «Припини мріяти і почни жити». Розповідь про «робочу» мандрівку, що докорінно і назавжди змінила життя головного героя. Ну а дійсно, хіба хтось повертався з подорожей тією самою людиною?

 

5. «Самсара»

Самсара

Фільм режисера Рона Фріке дозволяє побачити найрізноманітніші куточки Землі на всіх континентах. Глибока філософія картини, краса навколишнього світу і вплив на нього людини точно не зможуть залишити вас байдужими. Будьте обережні, фільм викликає миттєве бажання вирушити у подорож.

Фото на прев’ю: static01.nyt.com. 

Теги:

Коментарі - (1)

  • Паша

    |

    З власного досвіду рекомендую “Таємне життя Уолтера Мітті”. Сюжет розгортається цікаво та досить неочікувано.

    Відповісти

Залишити коментар

Інші матеріали

В Японії відкриють перший у світі SPA-рк розваг

В Японії відкриють перший у світі SPA-рк розваг

Любите поєднувати релакс та веселощі? Здається, японці прочитали ваші думки!

Читати

На Гаваях в океан впала частина острова

На Гаваях в океан впала частина острова

10 гектарів острова та частина вулкану назавжди поховані в Тихому океані

Читати

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

Instagram нещодавно назвав місця, які найчастіше фотографують у найбільш відвідуваних містах світу. Ми відібрали 10 міст з повного списку (там їх 20) аби перевірити, чи зможете ви вгадати, що найчастіше інстаграмлять в кожному з них?

Читати

В Індії для слонів в’яжуть светри

В Індії для слонів в’яжуть светри

Холод наступає! Це відчули навіть слоники у теплій Індії. На щастя, там знають, як з цим боротися 🙂

Читати