фільм про подорожі

5 фільмів з сенсом, що надихають на подорожі

Зимовий вечір, вихідні – саме час для атмосферного кіно. Для вас підбірка 5 фільмів про подорожі, що здокорінно мінили життя героїв.

 

1. «Тепер я йду в дику далечінь» («У диких умовах»)

у диких умовах

Фільм, після якого хочеться послати під три чорти всі суспільні правила та обмеження, закинути на плечі рюкзак і піти подалі в ліси геть від усього. Це реальна історія мандрівника Крістофера Маккендлесса, юнака з вельми забезпеченої сім’ї, який, відкинувши матеріальні цінності сучасного суспільства, роздав всі свої гроші на доброчинність, а сам зробився волоцюгою та мандрівником.

 

2. «З Африки»

з Африки

Як і попередній фільм, фільм «З Африки» показує реальні події – заснований на однойменній автобіографічній книзі 1937 року Карен Крістенсе фон Бліксен-Фінеке. Дивовижна природа Кенії, що змальована в ньому, назавжди закохає вас в Африку. Фільм був гідно оцінений – отримав 8 «Оскарів» і ще 2 «Золотих глобуси».

 

3. «Їсти молитися кохати»

їж молись кохай

Американська мелодрама з Джулією Робертс в головній ролі – це історія про те, наскільки взаємопов’язані подорожі з самопізнанням, самодостатністю та щастям. Три країни на літеру І навчать героїню по-новому жити: Італія – їсти, Індія – молитися, Індонезія – кохати. А чи ризикнули б ви так змінити власне життя і на яку б літеру обирали країни?

 

4. «Таємне життя Волтера Мітті»

таємне житя

«Таємне життя Волтера Мітті» – це ще один фільм, який надихає та підштовхує зрештою встати з дивана. Його сенс у фразі «Припини мріяти і почни жити». Розповідь про «робочу» мандрівку, що докорінно і назавжди змінила життя головного героя. Ну а дійсно, хіба хтось повертався з подорожей тією самою людиною?

 

5. «Самсара»

Самсара

Фільм режисера Рона Фріке дозволяє побачити найрізноманітніші куточки Землі на всіх континентах. Глибока філософія картини, краса навколишнього світу і вплив на нього людини точно не зможуть залишити вас байдужими. Будьте обережні, фільм викликає миттєве бажання вирушити у подорож.

Фото на прев’ю: static01.nyt.com. 

Теги:

Коментарі - (1)

  • Паша

    |

    З власного досвіду рекомендую “Таємне життя Уолтера Мітті”. Сюжет розгортається цікаво та досить неочікувано.

    Відповісти

Залишити коментар

Інші матеріали

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Подорожі з коханою половинкою завжди залишають по собі багато прекрасних спогадів і незабутніх вражень, особливо для молодих пар.  

Читати

Карта, що показує Wi-Fi паролі в усіх аеропортах  світу

Карта, що показує Wi-Fi паролі в усіх аеропортах світу

Відтепер ви можете користуватися безкоштовним інтернетом в будь – якому аеропорту світу. Допоможе в цьому google maps.

Читати

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

Instagram нещодавно назвав місця, які найчастіше фотографують у найбільш відвідуваних містах світу. Ми відібрали 10 міст з повного списку (там їх 20) аби перевірити, чи зможете ви вгадати, що найчастіше інстаграмлять в кожному з них?

Читати

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Американка Ліз Кларк у свої 35 більше десяти років провела у самостійній подорожі Тихим океаном на власному невеликому судні під назвою «Swell».

Читати