шведські зими

10 інста-фото, які доводять, що шведські зими чарівні

Коли ми чуємо про шведські зими, перше, що спадає на думку – невимовна холоднеча, але зима у Швеції має також багато хороших і гарних сторін. Ось 10 з них, відібрані порталом The Local.

  1. Шведські «лев, біла відьма та шафа»

Хоча це й нагадує пейзаж Нарнії, насправді цей знімок зроблений у шведському місті Фалун. Дивлячись на нього, майже відчуваєш, як холодне свіже повітря наповнює легені. Туман низько над водою створює враження, ніби це картинка зі сну. І це – лише один з багатьох чарівних шведських зимових пейзажів.

Фото: mariaanderhell.

  1. Прогулянки історичними місцями

Одна з багатьох вулиць і алей Старого міста Стокгольма – Гамла Стан. Стокгольм взагалі багатий значними історичними місцями і пам’ятками, так само як і затишними кав’ярнями і крамничками. Обов’язково відвідайте Старе місто, а якщо вам пощастило бути у Швеції на свята – то і його різдвяні ярмарки.

Фото: bran_van.

  1. Природна світломузика

Коли Північне сяйво запалює темне скандинавське небо – це магічне світлове шоу надзвичайної краси. Таке видовище запам’ятається назавжди.

Фото: sigridbuene.

  1. Дізнайтеся, що ховається за цими дверима

Авторка цього інста-фото опинилася в потрібний момент у музеї під відкритим небом Скансен в Стокгольмі. Щільний шаруватий сніг, що вкриває гілки створює враження, ніби це двері до раю.

Фото: sannalinn.

  1. Різдвяний шопінг

На цьому знімку – вітрина стокгольмського універмагу NK (Nordiska Kompaniet), яку щороку вигадливо прикрашають до Різдва. Цьогорічну тему – магічний різдвяний ліс – обрали шведські дітлахи. Дизайн вітрини розробляли відповідно до їх малюнків.

Фото: ccyogastory.

  1. Атракціони й ілюмінація

Це фото з парку розваг Лізеберг у Гетеборзі. Після того як спробуєте всі гірки й атракціони, помилуйтеся чарівними святковими вогнями і відчуйте різдвяний дух сповна (якщо зможете абстрагуватися від криків на гірках).

Фото: vickevira.

  1. Катання на лижах

Враховуючи кучугури снігу, які пощастило мати шведам, не дивно, що катання на лижах там – популярний вид діяльності. Відомим гірськолижним курортом є Оре, Ємтланд. А якщо ви боїтеся користуватися підйомником, спробуйте відволіктися на красиве небо, зосередитися і підкорити найвищі схили.

Фото: outdoorswe.

  1. Пам’ятайте про безпеку на льоду

У Швеції можна спробувати безліч видів активного відпочинку на свіжому повітрі. Катання на ковзанах є одним з них. Сонце, нажаль, заходить рано, але принаймні ви точно ще не спатимете і зможете побачити, як небо плавно змінює колір. Тож готуйте ковзани і чекайте заходу Сонця!

Фото: umefriluftsguide.

  1. Зима не зима без луссекатт

Щороку 13 грудня шведи відзначають День Святої Лючії. Існує традиція пекти луссекатт – шафранові булочки з родзинками і пити гльогг (глінтвейн), слухаючи процесії Лючії. Ці процесії – це група вбраних в святкові костюми людей, які співають традиційні пісні. Лючія завжди попереду з короною зі свічок на голові, оскільки вона уособлює світло і є його носієм.

Фото: interior_magasinet.

  1. Дорога чи портал в інший вимір?

Насправді, дивлячись на цей знімок, зроблений поблизу замку Årsta, так одразу і не скажеш.

Фото: sannalinn.

Фото на прев’ю: pcwallart.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Кумедні історії мандрівників 2016: ТОП-5

Кумедні історії мандрівників 2016: ТОП-5

Щорічно мільйони мандрівників вирушають в подорожі по всьому світу, і більшість з цих подорожей проходять без жодних проблем. Але часом справи йдуть погано.

Читати

Опублікований рейтинг найбезпечніших авіакомпаній

Опублікований рейтинг найбезпечніших авіакомпаній

Хочете знати як подорожувати безпечніше? Тоді візьміть на замітку рейтинг найбезпечніших авіаліній.

Читати

Прикарпаття приваблює все більше туристів

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Читати

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

Хочеш відкрити для себе Ріо таким, яким його зовсім не звикли бачити приїжджі?

Тоді візьми на замітку перелік локацій, про які інші туристи наврядче знають.

Читати