місця Індії

10 найбільш мальовничих місць Індії

Команда Rough Guides в Делі довго роздумувала, та зрештою проголосувала за найкрасивіші місця в Індії. Давайте поглянемо на результати.

 

  1. Озеро Чіліка, Орісса

Насичений водами прісноводних річок і омитий морем, цей епіцентр біорізноманіття є місцем, куди перелітні птахи прилітають на зимівлю. Тут мешкає ряд видів, що знаходяться під загрозою зникнення, зокрема іравадійські дельфіни. Приголомшливе місце, що відкриває топ найкрасивіших місць Індії.

 

 

  1. Мадікері, Карнатака

За Мадікері проголосували як за відмінну базу для вивчення великих національних парків, природних красот і чудових кавових плантацій, якими рясніє ця мальовнича ділянка Західних Гат.

 

 

  1. Моліннонг, Меґхалая

Моліннонг – чарівне, просто приголомшливе село на сході Меґхалаї. Прилегла місцевість така ж незабутня, а основна її родзинка – природні мости, створені шляхом скручування коріння каучукових дерев, які перетинають річечки і струмки.

 

 

  1. Кумараком, Керала

Мальовничі заплави Керали, облямовані кокосовими пальмами, пишними полями зеленого рису і мальовничими селами – прекрасне місце для втечі від метушливого міського життя.

 

 

  1. Манду, Мадх’я-Прадеш

Одне з найбільш атмосферних історичних пам’яток центральної Індії, це середньовічне місто-привид знаходиться на мальовничому плато, де ночами нишпорять леопарди і пантери.

 

 

  1. Хампі, Карнатака

Колись одне з найбільших і найбагатших міст, а тепер велика археологічна пам’ятка. Збережені до наших днів руїни цього міста вражають деталями і орнаментами.

 

 

  1. Великий Качський Ранн, Гуджарат

Це жарке малолюдне місце на кордоні з Пакистаном славиться своєю соляною пустелею, яка вважається найбільшою в світі. Її білосніжні рівнини приваблюють найвідважніших мандрівників.

 

 

  1. Долина квітів, Уттаракханд

З липня по вересень, коли його альпійські луки вкриває килим з польових квітів, цей протяжний національний парк є обов’язковим місцем для відвідування.

 

 

  1. Пангонг Цо, Ладакх

Це крижане солоне озеро уособлює захоплюючу красу величних Гімалаїв.

 

 

  1. Лакшадвіп

Тихі лагуни, кришталево чиста вода, коралові рифи, багаті водною флорою і фауною та відособлені пляжі з білим піском… Цей список можна продовжувати. Абсолютно захопливий Лакшадвіп (так звані «100 000 островів», хоча насправді їх лише 36) був одностайно обраний очільником списку найкрасивіших місць Індії.

 

 

© Rough Guides

Фото: Rough Guides.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати

7 причин загубитися в Афінах

7 причин загубитися в Афінах

Хочете перенестися на декілька тисяч років назад, проводити ночі у романтичній атмосфері міста та робити неймовірні фотографії із висоти пташиного польоту? Тоді ласкаво просимо до Афін.

Читати

Як провести ідеальне побачення у Сан – Франциско

Як провести ідеальне побачення у Сан – Франциско

Опинилися у романтичному Сан – Франциско із своєю половинкою? Чому б не провести тут ідеальне побачення.

Читати

5 фільмів з сенсом, що надихають на подорожі

5 фільмів з сенсом, що надихають на подорожі

Зимовий вечір, вихідні – саме час для атмосферного кіно. Для вас підбірка 5 фільмів про подорожі, що здокорінно мінили життя героїв.

Читати