місця Індії

10 найбільш мальовничих місць Індії

Команда Rough Guides в Делі довго роздумувала, та зрештою проголосувала за найкрасивіші місця в Індії. Давайте поглянемо на результати.

 

  1. Озеро Чіліка, Орісса

Насичений водами прісноводних річок і омитий морем, цей епіцентр біорізноманіття є місцем, куди перелітні птахи прилітають на зимівлю. Тут мешкає ряд видів, що знаходяться під загрозою зникнення, зокрема іравадійські дельфіни. Приголомшливе місце, що відкриває топ найкрасивіших місць Індії.

 

 

  1. Мадікері, Карнатака

За Мадікері проголосували як за відмінну базу для вивчення великих національних парків, природних красот і чудових кавових плантацій, якими рясніє ця мальовнича ділянка Західних Гат.

 

 

  1. Моліннонг, Меґхалая

Моліннонг – чарівне, просто приголомшливе село на сході Меґхалаї. Прилегла місцевість така ж незабутня, а основна її родзинка – природні мости, створені шляхом скручування коріння каучукових дерев, які перетинають річечки і струмки.

 

 

  1. Кумараком, Керала

Мальовничі заплави Керали, облямовані кокосовими пальмами, пишними полями зеленого рису і мальовничими селами – прекрасне місце для втечі від метушливого міського життя.

 

 

  1. Манду, Мадх’я-Прадеш

Одне з найбільш атмосферних історичних пам’яток центральної Індії, це середньовічне місто-привид знаходиться на мальовничому плато, де ночами нишпорять леопарди і пантери.

 

 

  1. Хампі, Карнатака

Колись одне з найбільших і найбагатших міст, а тепер велика археологічна пам’ятка. Збережені до наших днів руїни цього міста вражають деталями і орнаментами.

 

 

  1. Великий Качський Ранн, Гуджарат

Це жарке малолюдне місце на кордоні з Пакистаном славиться своєю соляною пустелею, яка вважається найбільшою в світі. Її білосніжні рівнини приваблюють найвідважніших мандрівників.

 

 

  1. Долина квітів, Уттаракханд

З липня по вересень, коли його альпійські луки вкриває килим з польових квітів, цей протяжний національний парк є обов’язковим місцем для відвідування.

 

 

  1. Пангонг Цо, Ладакх

Це крижане солоне озеро уособлює захоплюючу красу величних Гімалаїв.

 

 

  1. Лакшадвіп

Тихі лагуни, кришталево чиста вода, коралові рифи, багаті водною флорою і фауною та відособлені пляжі з білим піском… Цей список можна продовжувати. Абсолютно захопливий Лакшадвіп (так звані «100 000 островів», хоча насправді їх лише 36) був одностайно обраний очільником списку найкрасивіших місць Індії.

 

 

© Rough Guides

Фото: Rough Guides.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Плануєш мандрівку Європою на літо? Ці фрази відкриватимуть тобі двері і допоможуть отримати теплий прийом.

Читати

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

Читати

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Читати

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

Читати