місця Індії

10 найбільш мальовничих місць Індії

Команда Rough Guides в Делі довго роздумувала, та зрештою проголосувала за найкрасивіші місця в Індії. Давайте поглянемо на результати.

 

  1. Озеро Чіліка, Орісса

Насичений водами прісноводних річок і омитий морем, цей епіцентр біорізноманіття є місцем, куди перелітні птахи прилітають на зимівлю. Тут мешкає ряд видів, що знаходяться під загрозою зникнення, зокрема іравадійські дельфіни. Приголомшливе місце, що відкриває топ найкрасивіших місць Індії.

 

 

  1. Мадікері, Карнатака

За Мадікері проголосували як за відмінну базу для вивчення великих національних парків, природних красот і чудових кавових плантацій, якими рясніє ця мальовнича ділянка Західних Гат.

 

 

  1. Моліннонг, Меґхалая

Моліннонг – чарівне, просто приголомшливе село на сході Меґхалаї. Прилегла місцевість така ж незабутня, а основна її родзинка – природні мости, створені шляхом скручування коріння каучукових дерев, які перетинають річечки і струмки.

 

 

  1. Кумараком, Керала

Мальовничі заплави Керали, облямовані кокосовими пальмами, пишними полями зеленого рису і мальовничими селами – прекрасне місце для втечі від метушливого міського життя.

 

 

  1. Манду, Мадх’я-Прадеш

Одне з найбільш атмосферних історичних пам’яток центральної Індії, це середньовічне місто-привид знаходиться на мальовничому плато, де ночами нишпорять леопарди і пантери.

 

 

  1. Хампі, Карнатака

Колись одне з найбільших і найбагатших міст, а тепер велика археологічна пам’ятка. Збережені до наших днів руїни цього міста вражають деталями і орнаментами.

 

 

  1. Великий Качський Ранн, Гуджарат

Це жарке малолюдне місце на кордоні з Пакистаном славиться своєю соляною пустелею, яка вважається найбільшою в світі. Її білосніжні рівнини приваблюють найвідважніших мандрівників.

 

 

  1. Долина квітів, Уттаракханд

З липня по вересень, коли його альпійські луки вкриває килим з польових квітів, цей протяжний національний парк є обов’язковим місцем для відвідування.

 

 

  1. Пангонг Цо, Ладакх

Це крижане солоне озеро уособлює захоплюючу красу величних Гімалаїв.

 

 

  1. Лакшадвіп

Тихі лагуни, кришталево чиста вода, коралові рифи, багаті водною флорою і фауною та відособлені пляжі з білим піском… Цей список можна продовжувати. Абсолютно захопливий Лакшадвіп (так звані «100 000 островів», хоча насправді їх лише 36) був одностайно обраний очільником списку найкрасивіших місць Індії.

 

 

© Rough Guides

Фото: Rough Guides.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Гід для нью-йоркських канікул

Гід для нью-йоркських канікул

Знову тягне до Нью-Йорка, але не знаєте, звідки почати? Не біда! Ми переклали спеціально для вас це відео від Expedia: усі must-see місця Великого Яблука, зібрані докупи. 

Читати

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

Технічну новинку впроваджує фаст – фуд мережа KFS в партнерстві з Baidu у китайському підрозділі компанії. Ресторан підбиратиме вам їжу по обличчю.

Читати

Як економно подорожувати залізницею?

Як економно подорожувати залізницею?

У 2017 році ціни на квитки «Укрзалізниці» зростуть на 35%. Проте, за словами голови правління компанії Войцеха Балчуна, діятиме система знижок, яка дозволить заощадити до 50% вартості квитка.

Читати

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Читати