Сирія

10 країн, з яких можна не повернутися

Канадське агентство з туризму Health Grove склало список 10 країн, в яких ваша безпека може бути під загрозою.

До рейтингу увійшли здебільшого країни, де тривають військові конфлікти. Зокрема, на 10-му місці опинився Ємен. Небезпеку подорожі туди пояснюють частими терактами та специфікою місцевого законодавства. Зокрема, 18 грудня нападник-смертник забрав життя 30 єменських солдатів і поранив ще багатьох людей у південному місті Аден, пише ВВС.

Фото: CNBS

Фото: CNBS

Дев’яте і восьме місце посідають відповідно Сирія та Афганістан. В агенстві вказують на військові конфлікти, що там тривають, а також присутність терористичної організації «Ісламська Держава». Зокрема, сучасний етап розвитку Афганістану розпочався у 2001, коли після терактів 11 вересня у США, в країну ввели американські війська для пошуку Усами бен Ладена. У результаті був повалений режим талібів та встановлена Ісламська Республіка Афганістан. Однак повністю розгромити рух не вдалося, і таліби досі влаштовують теракти.

Фото: Pinterest

Фото: Pinterest

У Сирії ж війна триває ще з 2011 року. Окрім вже згаданої «Ісламської Держави», там воюють урядові війська, опозиція та міжнародна коаліція. Остання трагедія, що сталася в Сирії – бомбардування міста Алеппо, яке забрало життя багатьох мирних жителів, позбавило їх домівок та вщент знищило саме місто.

Фото: ABC

Фото: ABC

На сьомому місці опинилася африканська країна Бурунді, що розташована поблизу Республіки Конго. Після військової диктатури та вбивства кількох президентів, тут зберігається досить хиткий мир. Зокрема, 1 січня у столиці Бужумбурі розстріляли міністра охорони навколишнього середовища, пише ТСН

Фото: Huffington Post

Фото: Huffington Post

Африканська Республіка Нігер займає шосту сходинку у рейтингу небезпечних країн. Колишня французька колонія здобула незалежність у 1960. За роки існування Республіки, там відбулася низка державних переворотів, останній з яких відбувся у лютому 2010 (у 2011 група військових офіцерів намагалася вбити президента і влаштувати новий переворот).

Фото: Afrocentric Confession

Фото: Afrocentric Confession

Далі у списку – Південний Судан. У Судані довгий час велася громадянська війна, і в 2011 країна була розділена на Судан та Південний Судан. В обох частинах продовжують протиборство озброєні формування. Також за міжнародними даними, ця країна є притулком для терористів, які втекли з інших держав. Ситуація досі напружена в провінції Дарфур, де тривали етнічні чистки. Там працює миротворча місія Африканського Союзу та ООН.

Фото: Solape Solarin

Фото: Solape Solarin

У Сомалі, що на четвертому місці, з 1988 року триває війна. У ній беруть участь не лише сомалійські війська, а й інші, зокрема, закордонні угруповання: сили США та місія ООН. Також тут діють екстремістські групи. Одну з них – «Аш – Шабаб», вважають винною у нещодавньому теракті в Могадішо, повідомляє Радіо Свобода.

Фото: Prezi

Фото: Prezi

На третьому місці Республіка Малі, що в Західній Африці. Туди радять їхати лише миротворцям. Північно-східна частина держави контролюється ісламістами та угрупованням «Ансар-ад-Дін», що пов’язане з «Аль-Каїдою».

Фото: The Atlantic

Фото: The Atlantic

Другу сходинку посіла африканська республіка Чад. Вже на початку 2017 влада вирішила закрити кордон із Лівією, аби убезпечити країну від притоку бойовиків «Ісламської Держави», пише Reuters. Також у регіоні розкинуть війська, які відіграють ключову роль у боротьбі з «Боко Харам» у сусідній Нігерії  та протистоять ісламістам на власній території.  

Фото: Darkroom

Фото: Darkroom

Найнебезпечнішою країною агентство назвало ЦАР – Центральноафриканську Республіку. Сюди не радять їхати навіть миротворцям. Зокрема, за повідомленням AFP, 4 грудня невідомі вбили двох та поранили одного миротворця ООН. Медіа також пише, що в ЦАР розмістили 13 тисяч миротворців, однак місцеве населення вважає цю цифру недостатньою.  З 2012 року на території країни почала діяти повстанська коаліція «Селека», яка проводила військові дії проти офіційної влади та армії. Протистояння між мусульманською «Селекою» та здебільшого християнською коаліцією «Антибалака» затягнуло країну у громадянський конфлікт.

Фото: Huffington Post

Фото: Huffington Post

Головне зображення: CNN, Сирія.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Карта, що показує Wi-Fi паролі в усіх аеропортах  світу

Карта, що показує Wi-Fi паролі в усіх аеропортах світу

Відтепер ви можете користуватися безкоштовним інтернетом в будь – якому аеропорту світу. Допоможе в цьому google maps.

Читати

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Плануєте цьогоріч забронювати відпочинок у якійсь сонячній місцині? Зверніть увагу на Віргінські острови США, адже там вам заплатять за те, що ви їх відвідаєте.

Читати

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Читати

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Найбільший лоукостер Європи Wizz Air виставив на продаж в 2017 році 750 тис. місць на київські маршрути, це на 64% більше в порівнянні із 2016.

Читати