фото

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

 Вільям Кук, професор університету Ватерлоо, очолив команду дослідників, разом із якою склав можливий найкоротший маршрут, що дозволяє обійти всі 49, 603 історичних місця, занесених до Національного реєстру історичних місць США. Про це повідомляє Travel + Leisure. 

Вчені використовували сервіс Google Maps, аби розрахувати дистанцію між пунктами призначення та показати найшвидший шлях любителям мандрівок. Довжина дороги сягнула 350,201 км (217,605 миль). 

Фото: University of Waterloo/Google Maps

Фото: University of Waterloo/Google Maps

“Національний реєстр історичних місць має чудові дані, з якими можна попрацювати. Ви справді можете обійти всі визначні місця Америки, починаючи від міст і закінчуючи фермами”, – розповів Вільям Кук виданню. 

Хоч і першочерговорю метою було не створити помічник для подорожі, карта стала важливим помічником для тих, хто любить досліджувати історію та мандрувати. Як повідомляє видання, професор уже відвідав кілька місць з розробленої ним та командою карти. 

 Фото: Авіапост.

 

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

25 найбільш гріховних міст США

25 найбільш гріховних міст США

Що спільного має Лас-Вегас – «Місто Гріхів» – з середньозахідними Сент-Луїсом та Цинциннаті? Вони – найбільш гріховні міста США, згідно з дослідженням фінансового сайту WalletHub.

Читати

Світ без віз

Світ без віз

Без зайвих слів – куди можна поїхати просто зараз? Читайте список та готуйте валізи!

Читати

Як добре провести час в Токіо

Як добре провести час в Токіо

Величезні хмарочоси поряд із маленькими храмами, торгові центри та гори, оточені дикою природою – Токіо залишається містом контрастів. Завітайте і ви у це надзвичайне місце

Читати

На Гаваях в океан впала частина острова

На Гаваях в океан впала частина острова

10 гектарів острова та частина вулкану назавжди поховані в Тихому океані

Читати