tokyo1

Як добре провести час в Токіо

Величезні хмарочоси поряд із маленькими храмами, торгові центри та гори, оточені дикою природою – Токіо залишається містом контрастів. Завітайте і ви у це надзвичайне місце

Токіо Скайтрі

У 2012 Токіо Скайтрі витіснило Токіо Тоуер і стало найкращою обсерваторією міста. Відтоді Токіо Скайтрі є найулюбленішим місцем відпочинку на вихідні для місцевих жителів та туристів. Загалом, це багаторівнева споруда із торговим центром. Проте великий акваріум усередині та оглядовий майданчик із неймовірним видом роблять це місце дійсно особливим. Чкщо ж ви не любите натовпи людей, то спробуйте навідатися до обсерваторії Токійского столичного уряду.

Cafe in the Tokyo Skytree Observation Deck | © Guilhem Vellut/Flickr

Café on the Tokyo Skytree Tembo Observation Deck | © Guilhem Vellut/Flickr

Подивіться сумо

Стародавній вид спорту сумо практикується в Японії вже протягом багатьох століть. Цей спорт став унікальним культурним явищем. Тисячі туристів охоче спостерігають різноманітні турніри . Візьміть з них приклад та замовте квитки на турнір на офіційному японському сайті асоціації сумо.

Sumo | © Eckhard Pecher/WikiCommons

Sumo | © Eckhard Pecher/WikiCommons

Замов напій у Золотому Гаї

Гуляючи навколо району Кобікічо, можна раптом знайти себе, прогулюючись по вимощеній бруківкою вулиці із невеликими будинками, які зовсім не поєднуються із хмарочосами Синдзюку. Цей округ називається Золотий Гаї. Тут розташована мережа барів, що переносять відвідувачів у часи довоєнної Японії. Хазяєва барів зазвичай є дуже привітними, проте будьте готові до того, що доведеться вивчити, як замовити напій японською мовою, адже багато з місцевих можуть не знати англійської.

Golden Gai | © shiranai/Flickr

Golden Gai | © shiranai/Flickr

Пообідайте із Гейшою

Влаштуйте обід, відомий у Японії як озашікі, – і ви ніколи про це не забудете. Багато будинків гейш у Токіо, як Ошинова, є дуже прогресивними, і можуть запропонувати вам англомовну гейшу, яка буде розважати вас на вечірці. Що відбувається на озашікі? Ви їсте та розмовляєте, а потім можете спостерігати традиційний танець гейш. Замовити таку послугу можна безпосередньо на сайті Yoshinoya.

Maiko | © Japanexperterna/Flickr

Maiko | © Japanexperterna/Flickr

Шопінг у Шібуя

Шібуя – це епіцентр токійської молодіжної культури. Це район, де ви ризикуєте загубитися у величезному пішоходному потоці, де є неймовірна кількість торгових центрів і де молодь любить проводити свої вихідні. Хараджуку є одним із найвідоміших районів Шибуя і є обов’язковим для відвідування туристами.

Святиня Меджий

Через свою беспосередню близькість до Шибуя, Хараджуку та Йогогі парку, святиня Меджий є одним із найбільш відвідуваних храмів у Токіо. До храму прокладено дуже довгий прозід, а перед храмом стоять досить широкі ворота. Тому, через велику площу, тут фактично не буває натовпу і завжди панує атмосфера спокою. Також зайдіть у невеличку крамницю при храмі і купіть щось на удачу.

Meiji Shrine ground in the snow | © Izu navi/Flickr

Meiji Shrine ground in the snow | © Izu navi/Flickr

Мітаке

Подивіться на зовсім інше, неурбанізоване Токіо та заберіться на одну з гір неподалік від міста. Мітаке славиться, наприклад, неймовірно мальовничими пейзажами, привітним гірським селом та безліччю храмів. Підніміться по канатній дорозі, яка приведе вас до мальовничої долини.

Круїз Суміда – Гава

Круїз по річці Суміда є досить нетрадиційним способом оглянути місто. Він особливо популярний весно, коли по всьому місту цвітуть сакури. Проте і в інші пори року цей круїз справляє враження. Пропливіть на водному трамваї від Асакуса до Хамарикю та закінчіть свій день прогулянкою по знаменитим садам Хамарикю.

View from a water bus | © Ryoichi Komatsu/WikiCommons

View from a water bus | © Ryoichi Komatsu/WikiCommons

Пікнік у парку

Токіо є домом для незліченної кількості прекрасних парків – від величезного Уено до скромно і невеличкого Інокашира. Виберіть будь – який, що припав вам до душі, купіть їжі у місцевому магазинчику та влаштуйте пікнік. Сидіти серед розлогих старовинних дерев, насолоджуватися спокоєм природи – що може бути краще?

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

Читати

Топ-7 питань про подорожі наодинці

Топ-7 питань про подорожі наодинці

Соло-подорожі – це неймовірний досвід, який, проте, багато кого лякає. Чи насправді все буває так небезпечно?

Читати

Що не можна вживати перед польотом

Що не можна вживати перед польотом

А ви знали, що звичайна чашка кави і жуйка можуть зіпсувати вам політ? До вашої уваги – список продуктів, які не варто вживати перед посадкою у літак.

Читати

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

Dronestagram – сайт, де власники дронів викладають свої фото. Адміністрація сайту обрала 20 найкращих за останні 12 місяців, і вони вражають. 

Читати