Так виглядають тимчасові готелі

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Зазвичай, обираючи місце для відпустки, ви обмежені місцями, де вже побудовані готелі чи хостели. Однак елітна лондонська турфірма Black Tomato пропонує відпочити у тимчасовому готелі будь-де, де ви забажаєте.

Послуга Blink передбачає надзвичайно персоналізований п’ятизірковий сервіс, забезпечує тимчасове проживання і персонал, встановлення та демонтаж міні-готелю. Ціни варіюються залежно від місця розташування і тривалості перебування.  За три ночі в Марокко доведеться викласти $10 964 з особи, а за чотири ночі в Болівії – $29 600. До вартості також входить транспортування до табору й назад, харчування, напої та широкий вибір розваг. Додатково можна також замовити послуги особистого дворецького, офіціантів, SPA-терапевта, астронома, гіда чи інструктора з йоги.

 

Екзотичні напрямки, які пропонує турфірма, включають узбережжя річки Меконг в Камбоджі, піщані дюни Чегага в Марокко та солончаки Уюні в Болівії. Мандрівники можуть вибрати, як виглядатиме їх помешкання – це може бути тент, купол, тропічна вілла, юрта чи лоджія.

 

Солончак Уюні, Болівія.

Blink співпрацює з місцевими мешканцями, надаючи їм роботу у зведенні і демонтажі готелю, а також отримує відповідні дозволи від місцевої влади, якщо готель потрібно спорудити на території Національного парку чи заповідника.

 

Анди, Південна Америка

Поїздку слід замовляти щонайменше за три місяці від запланованої відпустки, якщо ви хочете поїхати туди, де Blink вже працює, або за п’ять місяців, якщо вирушаєте на нове місце.

Після того, як ви залишите готель, представники турфірми обіцяють «прибрати всі сліди того, що він колись там був».

 

They promise to "remove all trace of it ever being there."

 

Фото: Blink.

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Світ без віз

Світ без віз

Без зайвих слів – куди можна поїхати просто зараз? Читайте список та готуйте валізи!

Читати

До Польщі за 172 гривні

До Польщі за 172 гривні

Відтепер доїхати до Польщі стало простіше, швидше і дешевше.

Читати

Топ-15 місць, які варто побачити навесні

Топ-15 місць, які варто побачити навесні

Весна скрізь очікувана і гарна, але на нашій планеті є місця, де вона особлива… Travelover зібрав їх в одному місці саме для вас!

Читати

Навколо світу на контейнерних суднах: подорож Торбйорна Педерсена

Навколо світу на контейнерних суднах: подорож Торбйорна Педерсена

Ми вже неодноразово чули про мандрівки на мотоциклі, автостопом чи ж навіть на велосипеді. Однак датчанин Торбйорн Педерсен, який називає себе Тором, подорожував три роки на контейнерних суднах.

Читати