Так виглядають тимчасові готелі

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Зазвичай, обираючи місце для відпустки, ви обмежені місцями, де вже побудовані готелі чи хостели. Однак елітна лондонська турфірма Black Tomato пропонує відпочити у тимчасовому готелі будь-де, де ви забажаєте.

Послуга Blink передбачає надзвичайно персоналізований п’ятизірковий сервіс, забезпечує тимчасове проживання і персонал, встановлення та демонтаж міні-готелю. Ціни варіюються залежно від місця розташування і тривалості перебування.  За три ночі в Марокко доведеться викласти $10 964 з особи, а за чотири ночі в Болівії – $29 600. До вартості також входить транспортування до табору й назад, харчування, напої та широкий вибір розваг. Додатково можна також замовити послуги особистого дворецького, офіціантів, SPA-терапевта, астронома, гіда чи інструктора з йоги.

 

Екзотичні напрямки, які пропонує турфірма, включають узбережжя річки Меконг в Камбоджі, піщані дюни Чегага в Марокко та солончаки Уюні в Болівії. Мандрівники можуть вибрати, як виглядатиме їх помешкання – це може бути тент, купол, тропічна вілла, юрта чи лоджія.

 

Солончак Уюні, Болівія.

Blink співпрацює з місцевими мешканцями, надаючи їм роботу у зведенні і демонтажі готелю, а також отримує відповідні дозволи від місцевої влади, якщо готель потрібно спорудити на території Національного парку чи заповідника.

 

Анди, Південна Америка

Поїздку слід замовляти щонайменше за три місяці від запланованої відпустки, якщо ви хочете поїхати туди, де Blink вже працює, або за п’ять місяців, якщо вирушаєте на нове місце.

Після того, як ви залишите готель, представники турфірми обіцяють «прибрати всі сліди того, що він колись там був».

 

They promise to "remove all trace of it ever being there."

 

Фото: Blink.

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

В Японії відкриють перший у світі SPA-рк розваг

В Японії відкриють перший у світі SPA-рк розваг

Любите поєднувати релакс та веселощі? Здається, японці прочитали ваші думки!

Читати

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

У 2017 році в Україні почне роботу авіакомпанія Ryanair, яка є однією з найбільших і найбюджетніших лоукостерів у світі.

Читати

Видання The Independent створило календар подорожей на 2017

Видання The Independent створило календар подорожей на 2017

Шукаєте натхнення для подорожей у 2017 році? Тоді до вашої уваги поради від британського видання.

Читати

Як спланувати мотоподорож: поради та досвід

Як спланувати мотоподорож: поради та досвід

Що може бути краще, коли ви почуваєтесь вільними, вітер обдуває вас, і ви мчите на своєму сталевому коні назустріч пригодам? Тільки нові пригоди.

Але, щоб наприкінці шляху у вас залишилися лише приємні спогади, дещо необхідно спланувати заздалегідь.

Читати