Так виглядають тимчасові готелі

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Зазвичай, обираючи місце для відпустки, ви обмежені місцями, де вже побудовані готелі чи хостели. Однак елітна лондонська турфірма Black Tomato пропонує відпочити у тимчасовому готелі будь-де, де ви забажаєте.

Послуга Blink передбачає надзвичайно персоналізований п’ятизірковий сервіс, забезпечує тимчасове проживання і персонал, встановлення та демонтаж міні-готелю. Ціни варіюються залежно від місця розташування і тривалості перебування.  За три ночі в Марокко доведеться викласти $10 964 з особи, а за чотири ночі в Болівії – $29 600. До вартості також входить транспортування до табору й назад, харчування, напої та широкий вибір розваг. Додатково можна також замовити послуги особистого дворецького, офіціантів, SPA-терапевта, астронома, гіда чи інструктора з йоги.

 

Екзотичні напрямки, які пропонує турфірма, включають узбережжя річки Меконг в Камбоджі, піщані дюни Чегага в Марокко та солончаки Уюні в Болівії. Мандрівники можуть вибрати, як виглядатиме їх помешкання – це може бути тент, купол, тропічна вілла, юрта чи лоджія.

 

Солончак Уюні, Болівія.

Blink співпрацює з місцевими мешканцями, надаючи їм роботу у зведенні і демонтажі готелю, а також отримує відповідні дозволи від місцевої влади, якщо готель потрібно спорудити на території Національного парку чи заповідника.

 

Анди, Південна Америка

Поїздку слід замовляти щонайменше за три місяці від запланованої відпустки, якщо ви хочете поїхати туди, де Blink вже працює, або за п’ять місяців, якщо вирушаєте на нове місце.

Після того, як ви залишите готель, представники турфірми обіцяють «прибрати всі сліди того, що він колись там був».

 

They promise to "remove all trace of it ever being there."

 

Фото: Blink.

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Найкрасивіші міста Південної Африки

Найкрасивіші міста Південної Африки

Дізнайся, де у Африці можна поплавати із акулами, випити наймачнішого вина або здійснити подорож у часи колонізаторства.

Читати

Найкращий спосіб подорожувати – це…

Найкращий спосіб подорожувати – це…

Редакторки та редактор журналу Condé Nast Traveler дискутують про найкращий транспорт для мандрів: корабель, автівка чи потяг? 

Читати

10 порад для тих, хто хотів поїхати в Марокко, але ніяк не наважувався

10 порад для тих, хто хотів поїхати в Марокко, але ніяк не наважувався

Навіщо їхати в Марокко? Які особливості цієї країни? Якою мовою балакати? Що їсти і що купувати?

Читати

Як добре провести час в Токіо

Як добре провести час в Токіо

Величезні хмарочоси поряд із маленькими храмами, торгові центри та гори, оточені дикою природою – Токіо залишається містом контрастів. Завітайте і ви у це надзвичайне місце

Читати