kfc

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

Технічну новинку впроваджує фаст – фуд мережа KFS в партнерстві з Baidu у китайському підрозділі компанії. Ресторан підбиратиме вам їжу по обличчю.

До кіосків автоматизованого замовлення приєднуються  системи комп’ютерного зору Baidu, що буде дивитися на вік, стать і вираз обличчя клієнта, аби зробити обґрунтовані припущення щодо того, що вони могли б замовити.

Звісно ж, ви не повинні замовляти те, що пропонує вам смарт – ресторан, це усього лише рекомендації. Проте якщо ви часто замовлятимете страви у такому кіоску, то надалі він пропонуватиме вам їжу, базуючись на ваших попередніх виборах.

Наразі компанія зробила таке технічне впровадження лише в одному ресторані в Пекіні. Проте якщо смарт – ресторани стануть популярними, технологія отримає ширше впровадження, – повідомляє endgadget.

Фото на прев’ю: endgadget.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Жити красиво: 5 найкращих лаунж-зон в аеропортах світу

Жити красиво: 5 найкращих лаунж-зон в аеропортах світу

Якщо після виснажливої подорожі літаком, ви мрієте про душ, чашку гарячої кави чи навіть SPA – вивертайте кишені і обирайте з-поміж 5 найкращий лаунж-зон в аеропортаж світу. 

Читати

5 найкрасивіших місць Італії

5 найкрасивіших місць Італії

В Італії буквально кожне місто – перлина архітектури і мистецтва з багатою історією. Можна обрати випадковий маршрут для подорожі Італією і натрапити на тисячі приголомшливих пам’яток, чудових пейзажів і берегових ліній.

Читати

7 ідей, як небанально зустріти Новий рік у Європі

7 ідей, як небанально зустріти Новий рік у Європі

Тільки не кажіть, що ви зібралися на свята стояти під ялинкою на якійсь там площі – це банально. А що таке НЕбанально – читайте нижче.

Читати

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Зазвичай, обираючи місце для відпустки, ви обмежені місцями, де вже побудовані готелі чи хостели. Однак елітна лондонська турфірма Black Tomato пропонує відпочити у тимчасовому готелі будь-де, де ви забажаєте.

Читати