фото

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Не уявляєш свої подорожі без фотографій? Лови найголовніші тренди-2016 та поради від експертів The EyeEm Festival & Awards.

5. «Пригода однієї людини» – тренд, що невпинно розвивається

Подумай: як часто ти зустрічаєш фото усміхненої людини із витягнутою рукою та красивим фоном, який все-таки лише фон? Жаклін Боурк, менеджер відомого фотобанку «Getty Images», стверджує: саме такі фото найбільш затребувані у розділі «подорожі». Що ж, ще один хороший привід для одиночної подорожі навколо світу (чи принаймні Європою)?

4. «Найкраща камера – та, що зараз у тебе в руках» 

Саме на цьому наголошує американський фотограф Чейз Джарвіс, переможець The EyeEm Festival & Awards. Це може звучати трохи непереконливо, але, справді, коли ти фотографуєш, то саме твоє бачення і сприйняття вирішують, яким буде кадр. І все, що потрібно – лише продовжувати знімати, ловити моменти, і втягуватися у цю справу цілком.

3. Пастельні кольори «рулять»

Хочеш зробити фото популярним? Пастельний рожевий, блакитний і зелений – кольори, найбільш продавані на «EyeEm». Усе це завдяки їхній ніжності та позитивності, яка нагадує літній сезон. Гамма кольорів може мінятися впродовж року (восени, наприклад, популярнішими стають м’які оранжеві та жовті відтінки), а от пастельний тон не виходить з тренду.

кольори

2. Спілкування у кадрі

Ключовий тренд – поширення впливу соцмереж на фотографію. Близькість з людьми популярна, і саме соцмережі дають нам стільки можливостей спілкуватись, як ніколи раніше. Де б ви не були, інтернет допоможе знайти людей, що стануть учасниками вашої пригоди – і героями чудових фото.

спілкування

1. Сторітеллинг – король усіх трендів

І це правда. Вплив людей, що розповідають свою історію через фото або підписи до них набагато більший, ніж вплив непов’язаного між собою набору контенту. Вирушаєте в мандрівку? Розкажіть історію. Як стояли в черзі за квитком, свій перший досвід чогось нового, власні інсайдерські поради – все це в рази збільшить інтерес до фото і наповнить його змістом.

Фото:

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

Читати

Відповіді на ВСІ питання авіапасажирів

Відповіді на ВСІ питання авіапасажирів

Що як у літака спустить шину? А якщо блискавка..? Професійний пілот відповідає на усі питання нервових мандрівників.

Читати

Як світ зустрів 2017 – Фото

Як світ зустрів 2017 – Фото

Найяскравіші фото святкування Нового 2017 року з різних куточків планети. Дивимося і насолоджуємося. 

Читати

Україна поcіла 5 місце за турпотоком до Туреччини

Україна поcіла 5 місце за турпотоком до Туреччини

Відповідно до звіту Міністерства культури й туризму Туреччини, кількість українських туристів у 2016 році стрімко зростає.

Читати