складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

У опитуванні взяли участь 17 000 осіб з 17 країн світу. Воно було проведене сайтом Booking.com – світовим лідером у бронюванні готелів онлайн.

За результатами дослідження, 48% людей обрали смачну місцеву їжу і гарну погоду найважливішими складовими вдалої відпустки. Слідом йдуть захопливі краєвиди (45%), комфортне житло (38%), зручний транспорт (37%), мандри з партнером (36%) або з сім’єю (34%), пізнання нової країни (26%) і занурення в культуру (25%)

Топ-10 вимог до житла для вдалого відпочинку

Аж 80% мандрівників назвали зручне ліжко пріоритетним. За ним йдуть мальовничі види (60%), безкоштовний Wi-Fi (52%), пристойна вбиральня (39%), м’які подушки (35%), широке коло послуг з обслуговування номерів (28%), душ- водоспад (25%), безкоштовна пляшка вина в знак прибуття (21%), вішаки і гардероб (17%) та приємне освітлення (13%).

A comfortable bed and picturesque view were among travellers' top requirements for great accommodation. Image: Portra Images/Getty Images

Серед інших результатів опитування цікаво, що 77% людей бронюють подорожі, щоб підбадьорити себе, коли їм сумно. Дослідження нових місць дає поштовх до мандрів 72% опитуваних.

Згідно з результатами дослідження, Австралія очолила список найбільш привітних і дружніх країн для мандрівників. Її наздоганяють Канада, Італія, Іспанія, США, Японія, Франція, Нова Зеландія та Бразилія.

Фото: Getty Images.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Найкрасивіші міста Південної Африки

Найкрасивіші міста Південної Африки

Дізнайся, де у Африці можна поплавати із акулами, випити наймачнішого вина або здійснити подорож у часи колонізаторства.

Читати

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Найбільший лоукостер Європи Wizz Air виставив на продаж в 2017 році 750 тис. місць на київські маршрути, це на 64% більше в порівнянні із 2016.

Читати

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

Хочеш відкрити для себе Ріо таким, яким його зовсім не звикли бачити приїжджі?

Тоді візьми на замітку перелік локацій, про які інші туристи наврядче знають.

Читати

25 найбільш гріховних міст США

25 найбільш гріховних міст США

Що спільного має Лас-Вегас – «Місто Гріхів» – з середньозахідними Сент-Луїсом та Цинциннаті? Вони – найбільш гріховні міста США, згідно з дослідженням фінансового сайту WalletHub.

Читати