складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

У опитуванні взяли участь 17 000 осіб з 17 країн світу. Воно було проведене сайтом Booking.com – світовим лідером у бронюванні готелів онлайн.

За результатами дослідження, 48% людей обрали смачну місцеву їжу і гарну погоду найважливішими складовими вдалої відпустки. Слідом йдуть захопливі краєвиди (45%), комфортне житло (38%), зручний транспорт (37%), мандри з партнером (36%) або з сім’єю (34%), пізнання нової країни (26%) і занурення в культуру (25%)

Топ-10 вимог до житла для вдалого відпочинку

Аж 80% мандрівників назвали зручне ліжко пріоритетним. За ним йдуть мальовничі види (60%), безкоштовний Wi-Fi (52%), пристойна вбиральня (39%), м’які подушки (35%), широке коло послуг з обслуговування номерів (28%), душ- водоспад (25%), безкоштовна пляшка вина в знак прибуття (21%), вішаки і гардероб (17%) та приємне освітлення (13%).

A comfortable bed and picturesque view were among travellers' top requirements for great accommodation. Image: Portra Images/Getty Images

Серед інших результатів опитування цікаво, що 77% людей бронюють подорожі, щоб підбадьорити себе, коли їм сумно. Дослідження нових місць дає поштовх до мандрів 72% опитуваних.

Згідно з результатами дослідження, Австралія очолила список найбільш привітних і дружніх країн для мандрівників. Її наздоганяють Канада, Італія, Іспанія, США, Японія, Франція, Нова Зеландія та Бразилія.

Фото: Getty Images.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Прикарпаття приваблює все більше туристів

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Читати

Найдивніші фестивалі світу у 2017 році

Найдивніші фестивалі світу у 2017 році

Хочете поборсатися у багнюці із жителями Південної Кореї, побитися із незнайомцем у Болівії чи побачити неймовірне вогняне шоу у Сальвадорі? Тоді до вашої уваги найдивніші фестивалі 2017.

Читати

10 порад для тих, хто хотів поїхати в Марокко, але ніяк не наважувався

10 порад для тих, хто хотів поїхати в Марокко, але ніяк не наважувався

Навіщо їхати в Марокко? Які особливості цієї країни? Якою мовою балакати? Що їсти і що купувати?

Читати

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати