складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

У опитуванні взяли участь 17 000 осіб з 17 країн світу. Воно було проведене сайтом Booking.com – світовим лідером у бронюванні готелів онлайн.

За результатами дослідження, 48% людей обрали смачну місцеву їжу і гарну погоду найважливішими складовими вдалої відпустки. Слідом йдуть захопливі краєвиди (45%), комфортне житло (38%), зручний транспорт (37%), мандри з партнером (36%) або з сім’єю (34%), пізнання нової країни (26%) і занурення в культуру (25%)

Топ-10 вимог до житла для вдалого відпочинку

Аж 80% мандрівників назвали зручне ліжко пріоритетним. За ним йдуть мальовничі види (60%), безкоштовний Wi-Fi (52%), пристойна вбиральня (39%), м’які подушки (35%), широке коло послуг з обслуговування номерів (28%), душ- водоспад (25%), безкоштовна пляшка вина в знак прибуття (21%), вішаки і гардероб (17%) та приємне освітлення (13%).

A comfortable bed and picturesque view were among travellers' top requirements for great accommodation. Image: Portra Images/Getty Images

Серед інших результатів опитування цікаво, що 77% людей бронюють подорожі, щоб підбадьорити себе, коли їм сумно. Дослідження нових місць дає поштовх до мандрів 72% опитуваних.

Згідно з результатами дослідження, Австралія очолила список найбільш привітних і дружніх країн для мандрівників. Її наздоганяють Канада, Італія, Іспанія, США, Японія, Франція, Нова Зеландія та Бразилія.

Фото: Getty Images.

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Нові мапи залізничного сполучення показують час дороги між містами Європи

Нові мапи залізничного сполучення показують час дороги між містами Європи

Дістатися з Парижу до Брюсселя потягом за шість годин: мрія? Реальність!

Читати

ТОП-5: найкращі національні парки США

ТОП-5: найкращі національні парки США

Більшість з найпрекрасніших природних чудес США охороняються Службою національних парків (National Park Service, NPS), яка у 2016 році відзначила своє сторіччя.

Читати

Україна поcіла 5 місце за турпотоком до Туреччини

Україна поcіла 5 місце за турпотоком до Туреччини

Відповідно до звіту Міністерства культури й туризму Туреччини, кількість українських туристів у 2016 році стрімко зростає.

Читати

Як світ зустрів 2017 – Фото

Як світ зустрів 2017 – Фото

Найяскравіші фото святкування Нового 2017 року з різних куточків планети. Дивимося і насолоджуємося. 

Читати