Брешуть

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Іноді, аби подорож пройшла гладко, мандрівникам доводиться вдаватися до маленької білої брехні. Подорожуючи, ви, мабуть, неодноразово обманювали самого себе чи тих, хто вас оточував. То про що ж найчастіше брешуть мандрівники?

 1. «Я їстиму лише те, що їдять місцеві»

Вони ж їдять бутерброди з сиром, чи не так?

Розлад шлунку від підступного каррі, нудота від постійних незрозумілих каш на сніданок – щось завжди змушує нас відмовитися від цієї ідеї і замовити знайому страву. Потрібно давати собі перерву.

 1. «Я висплюся в автобусі»

Нічний переїзд автобусом дає змогу уникнути витрат на нічне проживання. Хіба ж може це бути поганою ідеєю? Може.

Численні зупинки для справляння потреб, годинна зупинка на вечерю опівночі, крісло зі зламаною спинкою, брак місця для ніг, хропіння сусіда, ревіння музики, затхлий запах. У вас немає надії.

Фото: expatedna.

Фото: expatedna.

 1. «Звичайно, ми підтримуватимемо зв’язок»

Можливо, спочатку ви справді в це вірите. Але коли ви починаєте говорити це майже кожному зустрічному, в уяві вже вимальовується картина натискання на кнопку «Ігнорувати», коли вам надійде черговий запит на Facebook. Неможливо бути приятелем для всіх.

 1. «Я одружена/одружений»

З усіх варіантів брехні, до якої ви можете вдатися, перебуваючи за кордоном, цей – найбільш виправданий. Інколи це дійсно важливо і може допомогти спростити ваші пригоди та уникнути незручних ситуацій. Найкраще, якщо ви матимете гарну переконливу історію з датами річниць та подружніми байками.

 1. «Я куплю купу подарунків для друзів»

Ви купите їх. Дійсно купите. А потім залишите їх собі.

 1. «Я точно ще повернуся до вашого готелю/ресторану/бару»

Звісно, інколи мандрівники повертаються до улюблених місць. Проте зазвичай, прощаючись з власниками маленького гостьового будиночка за тисячі кілометрів від дому, ви подумки плануєте наступну поїздку – в якесь інше місце. Зрештою, попереду ще цілий світ.

 1. «Я не користуюся соцмережами»

Та ну? 🙂

 1. «Я буду дотримуватися бюджету»

Може ви навіть привезете додому деякі зайві гроші. Втім, більш ймовірно, ви зробите те, що робить більшість людей: побалуєте себе «лише один день», який плавно перейде в ще один, і ще один… А наприкінці поїздки навіть не згадуватимете слово «бюджет». Перевірте баланс на своїх картках, коли повернетеся.

 1. «Я беру з собою лише найнеобхідніше»

Так, зокрема ноутбук, iPad, портативний динамік, телефон, запасний телефон, зарядний пристрій для запасного телефону, настільну гру і третю пару сонцезахисних окулярів, якщо обидві інші зламаються. Це лише деякі речі, які більшість з нас бере з собою, хоча не потребує.

Фото: nomadisbeautiful.

Фото: nomadisbeautiful.

 1. «Так, я добре спала/спав у вашому прекрасному будинку»

Іноді це може бути правдою, але частіше ми кажемо це з ввічливості, зціпивши зуби. Особливо коли з матраца стирчали пружини, а з вулиці чулося моторошне завивання і невгамовний гавкіт собак.  

 1. «Я нічим не відрізнятимусь від місцевих»

Отже, ви прочитали все, що потрібно знати про це місце. Ви знаєте, що казати, як одягатися, що їсти. Ви збираєтеся злитися з місцевим натовпом настільки, що ніхто й оком не поведе, коли ви йтимете по вулиці. Та зрештою ви все одно одягнете крислатий солом’яний капелюх від сонця, шорти в горошок і ламаною мовою замовите якусь страву, про яку ніхто з місцевих і не чув. Ви виділятиметеся – просто прийміть це.

 1. «Я вивчу цю мову»

Ну, певно, ви послухаєте аудіокнигу десь півгодини. Дістанете розмовник в ресторані, долаючи світовий рекорд з найповільнішої спроби замовити салат (офіціант все одно відповість вам бездоганною англійською). Ні розмовником, ні аудіокнигою ви більше не скористаєтеся.

© Rough Guides

Фото на прев’ю: bedandid.

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Подорожі з коханою половинкою завжди залишають по собі багато прекрасних спогадів і незабутніх вражень, особливо для молодих пар.  

Читати

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

Читати

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Плануєте цьогоріч забронювати відпочинок у якійсь сонячній місцині? Зверніть увагу на Віргінські острови США, адже там вам заплатять за те, що ви їх відвідаєте.

Читати

Оголошено найстрашніше місце на планеті

Оголошено найстрашніше місце на планеті

Ліс Хойя-Бачу, також відомий як бермудський трикутник Румунії, очолив список «18 найстрашніших місць, які не дадуть тобі заснути вночі».

Читати