Подорожі

 

Насамперед в Аргентині варто побачити Буенос-Айрес. Враження від міста і кілька корисних порад щодо перебування в ньому читайте тут.

Читати далі


Інший емірат: Рас-Аль-Хайма

Пригадайте Рас-Аль-Хайма у розмові з друзями і, мабуть, у відповідь ви отримаєте щось на кшталт: «Рас-Аль що?» Більшість мандрівників подорожують в головні гедоністичні точки ОАЕ –  Дубай і Абу-Дабі, тоді як про четвертий за величиною емірат країни мало хто з них чув.

Читати далі


Іґуасу – найбільший водспад у світі. Про неймовірну силу стихії води і магію природи, яку можна порівняти лише з океаном, читайте у розповіді від першої особи.

Читати далі


Двометрові квіти алое, хаотичні страуси, відповідальне ставлення до охорони природи. Про ці та інші вражаючі сторони країни Уруґвай читайте у розповіді очевидиці!

Читати далі


Два головних міста В’єтнама розташовані в крайніх північній і південній точках цієї протяжної країни на відстані понад тисячу кілометрів один від одного.

Читати далі


Наш гід казав: «Ми всі українці духом, а тілом будемо, лише коли піднімемось на Говерлу!» Для нього це був 222(!) підйом на найвищу точку України, а для мене лише перший.

Читати далі


Здавалося б, два дуже протилежні міста. Галаслива італійська Генуя, до якої рідко цілеспрямовано їдуть туристи, і модерна іспанська Барселона – справжня Мекка для багатьох подорожуючих. Утім, їх об’єднує більше, ніж може здатися на перший погляд. 

Читати далі


Хочете відчути себе центром дивної штучної реальності на кшталт шоу Трумана? Тоді вам терміново потрібно відвідати найбільш закриту й тоталітарну країну світу – КНДР.

Читати далі


Кожен край, який з моєю дівчиною Світланою відвідали, залишив яскравий слід в наших серцях. Проте Китай радикально відрізняється – це чи не найбожевільніша й найцікавіша країна у світі!

Наш маршрут проходив через нього двічі й, загалом, ми провели там півтора місяці, тож ось невелика підбірка фактів, які відчули на собі. 

 

Читати далі


Сванетія – це один з найдивовижніших регіонів Грузії. Там відважні мандрівники, які подолають довгий гірський серпантин відкриють для себе Грузію такою, якою вона була сотні років назад, де горді міські жителі пишаються своїми фамільними вежами, де у заторах поряд із машинами стоять кінні колісниці, де, здається, можна доторкнутися до самісінького неба.

Читати далі


У психіатричній лікарні Святої Анни є відділення для пацієнтів із діагнозом під назвою “парі секогун” – “паризький синдром”. Щороку сотня японців, яких розчарував Париж, впадають у депресію, а то й у паранойю. Їх госпіталізують, лікують та відправляють додому.

Читати далі