літак

Орбітальний реактивний літак відвезе пасажирів з Лондона до Нью-Йорка за дві години

Космічний туризм виходить на новий рівень – невже тепер споглядати орбіту Землі буде так само звично, як дивитися на вулиці з вікна автобуса?

Новинка у світі повітряних подорожей – літак під назвою The Paradoxal зможе здійснювати над швидкі перевезення завдяки виходу в суборбітальний простір.

«Часи подорожей у трубкоподібних літаках з крилами та довгими рядами тісних сидінь минули», – говорить дизайнер розробки, Хуан Гарсіа Мансілла. Концепт дизайну було опубліковано на Imaginactive – платформі для поширення ідей дизайну технічних пристроїв.

 

літак

 

The Paradoxal використовує прямоточний повітряно-реактивний двигун (Rotary Ramjet), який трансформується у реактивний, щоб досягти суборбітальної висоти над рівнем моря.

Пасажири сидітимуть у просторій кабіні, схожій на театр, з провізією та багажем, що зберігатимуться у задній частині відсіку. (До речі, відповіді на всі запитання про безпеку авіаподорожей можна знайти тут). 

Літак підніматиметься в повітря, використовуючи повітряно-реактивні двигуни, доки не досягне висоти 60000 футів (18.29 км) та швидкості понад тисячу метрів за секунду (Mach 3). У цій точці рідкий оксиген вивільнятиметься у газово-вихідні отвори двигунів, щоб прискорити їх до надзвукової швидкості і досягти висоти у 40 миль (64.37 км) над рівнем моря. Зустрічний потік струменів повітря, розміщених у голові повітряного судна, зменшуватиме температуру та лобовий опір у фазах зльоту та повторного прискорення.

 

літак

 

Пан Мансілла висловив надію, що широкий панорамний дах «буде безперечним плюсом», якщо його спроектувати стійким до високої температури та напруги польоту. Однак навіть якщо це поки що не вдасться зробити, пасажири зможуть насолоджуватися картиною вигинів Землі завдяки бортовим камерам.

The Paradoxal буде використовуватися переважно для міжконтинентальних польотів, втім, його можливо вдосконалити та задіювати для урядових установ. Пан Мансілла також переконаний, що цей літак вперше поєднає космічний туризм та ділові поїздки.

 

Фото: Imaginactive.

 

 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

Читати

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

Читати

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Плануєш мандрівку Європою на літо? Ці фрази відкриватимуть тобі двері і допоможуть отримати теплий прийом.

Читати

Найкращі тревел-фото — 2016: дивіться роботи переможців

Найкращі тревел-фото — 2016: дивіться роботи переможців

У конкурсі Travel Photographer of the Year брали участь захоплюючі фотографії з різноманітних місць землі. Журі обрало 10 найкращих з-поміж них, і ви можете переконатися, що подорожувати – це прекрасно.

Читати