літак

Орбітальний реактивний літак відвезе пасажирів з Лондона до Нью-Йорка за дві години

Космічний туризм виходить на новий рівень – невже тепер споглядати орбіту Землі буде так само звично, як дивитися на вулиці з вікна автобуса?

Новинка у світі повітряних подорожей – літак під назвою The Paradoxal зможе здійснювати над швидкі перевезення завдяки виходу в суборбітальний простір.

«Часи подорожей у трубкоподібних літаках з крилами та довгими рядами тісних сидінь минули», – говорить дизайнер розробки, Хуан Гарсіа Мансілла. Концепт дизайну було опубліковано на Imaginactive – платформі для поширення ідей дизайну технічних пристроїв.

 

літак

 

The Paradoxal використовує прямоточний повітряно-реактивний двигун (Rotary Ramjet), який трансформується у реактивний, щоб досягти суборбітальної висоти над рівнем моря.

Пасажири сидітимуть у просторій кабіні, схожій на театр, з провізією та багажем, що зберігатимуться у задній частині відсіку. (До речі, відповіді на всі запитання про безпеку авіаподорожей можна знайти тут). 

Літак підніматиметься в повітря, використовуючи повітряно-реактивні двигуни, доки не досягне висоти 60000 футів (18.29 км) та швидкості понад тисячу метрів за секунду (Mach 3). У цій точці рідкий оксиген вивільнятиметься у газово-вихідні отвори двигунів, щоб прискорити їх до надзвукової швидкості і досягти висоти у 40 миль (64.37 км) над рівнем моря. Зустрічний потік струменів повітря, розміщених у голові повітряного судна, зменшуватиме температуру та лобовий опір у фазах зльоту та повторного прискорення.

 

літак

 

Пан Мансілла висловив надію, що широкий панорамний дах «буде безперечним плюсом», якщо його спроектувати стійким до високої температури та напруги польоту. Однак навіть якщо це поки що не вдасться зробити, пасажири зможуть насолоджуватися картиною вигинів Землі завдяки бортовим камерам.

The Paradoxal буде використовуватися переважно для міжконтинентальних польотів, втім, його можливо вдосконалити та задіювати для урядових установ. Пан Мансілла також переконаний, що цей літак вперше поєднає космічний туризм та ділові поїздки.

 

Фото: Imaginactive.

 

 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Що потрібно знати, перш ніж переїздити до Швеції

Що потрібно знати, перш ніж переїздити до Швеції

Британський письменник Клемент Боутен поділився з шведським порталом The Local 10 речами, про які він хотів би знати до того, як переїхав до Швеції.

Читати

Гарної поїздки, або чоловік, який літає без штанів

Гарної поїздки, або чоловік, який літає без штанів

Поїздки не завжди бувають вдалими. Часом хтось веде себе надто шумно, інші – хроплять, решта – їдять або виходять у туалет, грюкаючи дверима. Але це ще не всі сюрпризи, які можуть трапитися вам у дорозі.

Читати

Пляшка, що змінить світ

Пляшка, що змінить світ

Пляшка компанії Fontus – це річ, яка змінить майбутнє. Тільки уявіть, вже не потрібно нести з собою в гори 5-літрові пляшки з водою, не потрібно витрачати купу часу на пошуки джерела поблизу, не варто перейматися запасом води, вирушаючи у велотур тощо.

Читати

Де знімали “Бунтар-Один”: земна подорож далекою-далекою галактикою

Де знімали “Бунтар-Один”: земна подорож далекою-далекою галактикою

Нам усім цікаво глянути на екзотичні локації, де знімали новий епічний фільму у всесвіті “Зоряних Воєн”. Позаземні пустелі і льодовики, “Мекка джедайського світу”, лондонська підземка та райські острови – ходімо стопами “Бунтаря-Один”! 

Читати