lava

На Гаваях в океан впала частина острова

10 гектарів острова та частина вулкану назавжди поховані в Тихому океані

На Гавайських островах обрушилася частина знаменитого вулкана Кілауеа – однієї з головних визначних пам’яток Гаваїв. Падіння також спричинило великі хвилі, які частково розмили морську скелю, включаючи спеціальний оглядовий майданчик Гавайського національного вулканічного парку.

Працівники парку повідомили, що під час події ніхто з туристів не постраждав.

Лавова дельта відноситься до однієї з досить небезпечних вулканічних особливостей, які формуються, коли лава потрапляє в океан і охолоджується, створюючи таким чином новий грунт.

Крім того, що ці утворення схильні до обвалень і зсувів, вони ще виділяють в атмосферу шкідливі випаровування соляної кислоти і частинок золи, які можуть викликати пошкодження слизової оболонки. Незважаючи на це, для багатьох катастрофа стала одним з найбільш видовищних атракціонів.

Фото на прев’ю: nationalparkstraveler.com.

Джерело: styler.rbc.ua.

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати

Журнал “Wired” визначив 25 шедеврів архітектури 2016 року

Журнал “Wired” визначив 25 шедеврів архітектури 2016 року

Рік, що минув, був напрочуд вдалим для поціновувачів вишуканої архітектури.

Читати

П’ять способів підзаробити під час подорожі

П’ять способів підзаробити під час подорожі

Є посади, на яких мандри – один зі службових обов’язків. Наприклад, викладання мови за кордоном. Але якщо ти хочеш подорожувати заради розваги і заробляти трішки додаткових грошей у процесі – це також можливо.

Читати

10 найбільш мальовничих місць Індії

10 найбільш мальовничих місць Індії

Команда Rough Guides в Делі довго роздумувала, та зрештою проголосувала за найкрасивіші місця в Індії. Давайте поглянемо на результати.

Читати