фільм

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Відмінна підбірка коротких кіноісторій про подорожі стане справжньою дозою натхнення.


Всі фільми були представлені на третьому фестивалі короткометражного кіно про подорожі Travel Days.

“Важливі місця” – фільм, що цілком відповідає своїй назві, і змушує задуматися про місця, куди варто повертатися. Це історія про те, як син вирішив взяти батька у подорож, що перетворилася на справжню машину часу, – повна особливої життєвої філософії та краси.

Gnarly Bay Project, США, 2015.

THE IMPORTANT PLACES. from gnarly bay on Vimeo.

 

Авантюра чотирьох друзів, що вирішили на велосипедах підкорити Кавказькі гори – “Подорож по Казбегі” – безперечно, закрутить вам голову. Стрімкими краєвидами, несподіваними поворотами подій, щирими, безпосередніми жартами і морем емоцій.

Джо Шуслер, США, 2016.

 

“Пригода звірів” – неймовірно відзнята, динамічна, повна захоплюючих дух моментів – це розповідь друзів-скейтерів, що вирішили підкорити нові місця, і одного чудового ранку опинилися на Балі. Повірте, у компанії цих неймовірно сміливих хлопців ви побачите Індонезію такою, якою вам її ніхто більше не показав би.

Штеффен Кронс, Індонезія, 2014.

 

“Інтерпретація” юнака Уілла – це його скромна життєва філософія, наповнена затишком і змістом. Обережно: з кожною хвилиною фільму вам все більше перехоплюватиме подих. Адже щойно Уілл опиняється у засніжених горах, він набуває здатності по-справжньому літати.

Two Bearded Men, Нова Зеландія, 2014.

Will Jackways Interpretation from Two Bearded Men on Vimeo.

 

“Простір” – фільм, що триває всього 4 хвилини, але встигає дати відповідь на те саме головне запитання: як у цьому житті не пропустити головного, навчитися бачити усі його барви та перетворити життя на справжню пригоду.

Gnarly Bay Project, США, 2016.

 

“По дорозі на Схід – сімейна подорож на чотирьох колесах” – історія, обов’язкова до перегляду батькам, які вважають, що малюк – перешкода мандрувати. Невелика сім’я вирушила пізнавати Америку в старомодному фургончику, переживаючи всі радощі і труднощі далекої дороги. Найцікавіше – історію розповідає сам малюк із непередаваним гумором та безпосередністю.

Ларс Шнайдер, США, 2014.

 

“ДНК-подорож” – ідея, яку варто поширювати. Ця відеоісторія показує експеримент, до якого було запрошено 67 людей з різних країн. І результати виявилися надзвичайно неочікуваними. Емоційний фільм змушує задуматися, наскільки насправді ми всі близькі одне одному у цьому світі.

Momondo, 2016.

Читайте також нашу підбірку хороших фільмів про подорожі. 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Американка Ліз Кларк у свої 35 більше десяти років провела у самостійній подорожі Тихим океаном на власному невеликому судні під назвою «Swell».

Читати

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

Instagram нещодавно назвав місця, які найчастіше фотографують у найбільш відвідуваних містах світу. Ми відібрали 10 міст з повного списку (там їх 20) аби перевірити, чи зможете ви вгадати, що найчастіше інстаграмлять в кожному з них?

Читати

Марк Цукерберг обіцяє відвідати всі 50 штатів США

Марк Цукерберг обіцяє відвідати всі 50 штатів США

Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор Facebook, повідомив на своїй сторінці у Facebook, що планує відвідати всі 50 штатів США в цьому році і поспілкуватися з їх мешканцями.

Читати