nature1

Найкрасивіші міста Південної Африки

Дізнайся, де у Африці можна поплавати із акулами, випити наймачнішого вина або здійснити подорож у часи колонізаторства.

Бофор Вест

Бофор Вест – це містечко, що пролягає на шляху до узбереження Південної Африки. Це місто є найстарішим у засушливому та пустельному регіоні Кару. Переважна кількість туристів приходять до Бофор Вест заради  національного парку Кару, що має просто неймовірно мальовничі краєвиди. Крім того, у самому парку можна спортерігати за дикими тваринами як, наприклад, зебри чи носороги.

R61 from Aberdeen to Beaufort West © Cocosarron / Flickr

R61 from Aberdeen to Beaufort West © Cocosarron / Flickr

Мосел Бей

Мосел Бей є дуже популярним туристичним напрямком серед туристів, навіть не зважаючи на те, що місто частково втратило свою “дику”привабливість після того, як одна нафтова компанія вирішила його індустріалізувати. Тут ви знайдете багато дивовижних пляжів, які ніби то призначені для занять серфінгом. А вид скель, які выдділяють зелену частину краєвиду від блакитної стрічки моря не зможе залишити вас байдужими. Океан там буквально вирує життям. Та будьте обережні, саме тут у місцевих водах можна зустріти сумнозвісну білу акулу.

Mossel Bay | © Bob Adams/Flickr

Mossel Bay | © Bob Adams/Flickr

Джордж

Джордж – це невеличке містечко, розташоване на плато з доволі приємним океанічним кліматом. Є кілька причин, чому Джордж є привабливим для мандрівників містом. Тут є багато цікавих історичних будівель, у тому числі святині Голандської реформістської  церкви. Навколо міста розташовані всесвітньо – відомі поля для гольфу. Також тут ви можете знайти залізничний міст, що пролягає від джорджа до Мосей Бей.

George | © Franklin Pi/Flickr

George | © Franklin Pi/Flickr

Пілігрімс Рест

Це місто – добре збережений історичний центр провінції Мпумаланга. Воно було засноване під час золотої лихоманки у Південній Африці кінця 19-го століття. Місто було домом для шахтарів протягом майже 100 років, і сьогодні, воно виступає в якості популярного місця для відпочинку.

Pilgrim’s Rest | © South African Tourism/Flickr

Pilgrim’s Rest | © South African Tourism/Flickr

Дженадендал

Дженадендал було засновано ще у 1737 році. Історія міста починається тоді, коли німецький місіонер Джордж Шмідт прийшов сюди із місіонерскою місією, аби навчати місцевих західному способу життя. Через деякий час місто стало одним із найбільших у колонії Кейп. Сьогодні там розташовуються ферми – котеджі із мальовничими солом’яними дахами. Приїдьте сюди, аби побачити, яким було життя у колоніальні часи у західній провінції Кейп. Тут можна подивитися на млини, друкарні, церкви та житлові приміщення тих далеких часів.

Genadendal mission house | © Suzi-k/WikiCommons

Genadendal mission house | © Suzi-k/WikiCommons

Беттіс Бей

З цього міста відкривається просто приголомшливий панорамний краєвид на узбережжя Оверборг. Це одне з найспокійніших місць у Південній Африці, куди мандрівники приїжджають, що знайти гармонію та ідилію. Тому не дивно, що туризм відіграє значну роль в економіці міста. Місто розташоване між горами та морем і є місцем природного заповідника, який пропонує подивитися на унікальну природу Південної Африки. Також затоки Беттіс Бей є домом для гніздування колонії пінгвінів. Щороку у дику природу випускаються пташенята, аби відновити місцеву популяцію птахів.

Betty’s Bay | © Winstonza/WikiCommons

Betty’s Bay | © Winstonza/WikiCommons

Дарлінг

Дарлінг – це сільське місто за межами Кейптауна, який був заселений 29 фермерами більш як 300 років назад. На сьогоднішній день у місті розташовано декілька великих виноробень, власне вино є головною відзнакою міста. Тут ви можете помилуватися виноградниками, які простягаються на величезні площі. У місті можна зустріти диких тварин, а також Дпрлінг славиться високою якістю своїх молочних продуктів, яким, до речі. У місті присвячено цілий музей.

Германус

Раніше Германус був невеличким рибальським селищем, але зараз це доволі популярне місце для відпочинку туристів. Місто пропонує надзвичайні краєвиди і пляжі. Тут можна спостерігати за китами а також поплавати у клітці поруч з акулою. Поля, що оточують Германус вкриті різноманітними польовими квітами, а повітря має сердземноморський клімат.

Hermanus | © Henry Trotter/WikiCommons

Hermanus | © Henry Trotter/WikiCommons

Кнайзна

Місто розташоване в лагуні, що оповита густим лісом. У лагуні виловлюють багато свіжих устриць, а також це чудове місце для плавання на парусниках. Колись давно жителі тут займалися лісовою промисловістю. Согодні, як і раніше, вулиці тут заповнені магазинами, що спеціалізуються на виробленні товарів із деревини ручної роботи.

Knysna | © Vaiz Ha/WikiCommons

Knysna | © Vaiz Ha/WikiCommons

Кларенс

Кларенс – це місто, що розташоване на предгір’ї. Для корінних племен ці гори залишаються священними. Південноафриканське місто з його чудовими, майже міфічними ландшафтами робить його прекрасним місцем для відпочинку. Дехто каже, що річки тут найкращі в країні для рибальства. Приїжджайте сюди восени, аби побачити природу в усій красі та взяти участь у фестивалі з вироблення пива.

Фото на прев’ю: hmsdexter.deviantart.com.

Теги: ,

Коментарі - (1)

  • Ліля

    |

    Яка краса. аж захотілося зібрати валізи і поїхати вживу на це все подивитись!

    Відповісти

Залишити коментар

Інші матеріали

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Іноді, аби подорож пройшла гладко, мандрівникам доводиться вдаватися до маленької білої брехні. Подорожуючи, ви, мабуть, неодноразово обманювали самого себе чи тих, хто вас оточував.

Читати

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

На честь такої події можна придбати квитки лише за 19.99 євро. 

Читати

Кумедні історії мандрівників 2016: ТОП-5

Кумедні історії мандрівників 2016: ТОП-5

Щорічно мільйони мандрівників вирушають в подорожі по всьому світу, і більшість з цих подорожей проходять без жодних проблем. Але часом справи йдуть погано.

Читати

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Найбільший лоукостер Європи Wizz Air виставив на продаж в 2017 році 750 тис. місць на київські маршрути, це на 64% більше в порівнянні із 2016.

Читати