фото

Оголошено найстрашніше місце на планеті

Ліс Хойя-Бачу, також відомий як бермудський трикутник Румунії, очолив список «18 найстрашніших місць, які не дадуть тобі заснути вночі».

Такий рейтинг склав розважальний портал 9gag.com.

Румунський ліс набрав більше, ніж 20 тисяч лайків у користувачів зі всього світу. З цим місцем пов’язано чимало легенд про зникнення людей, інопланетян, а також перебоїв електроенергії.

Зокрема, існує легенда, що після Першої Світової війни, один поважний пастух із місцевого села хотів продати 200 овець. Йому потрібно було прогнати їх до міста неподалік, а дорога пролягала крізь ліс. Бачу (так його звали) зайшов до лісу… і не повернувся. Купці, які чекали на своїх овець, почали метушитися. Жителі міста прочесали ліс площею 35 га, але не знайшли ні пастуха, ні його отару. З тих пір ліс почав називатися Хойя-Бачу.  

 

До рейтингу також увійшло французьке поселення Орадур-сюр-Глан (див. фото), яке знищили нацисти у 1944. Тепер на його місці стоять руїни. Серед інших місць – ірландський замок Ліп. Про нього теж ходять легенди. Говорять, що його власники запрошували ворогів нібито з метою примирення, а насправді вбивали їх прямо за столом або ж у ліжку. Під обіднім столом розміщувалася темниця з гострими вістрями в підлозі. Тож, тих, хто не помирав, кидали гнити до у підвал. Місто Ятінга в Індії, де щороку сотні птахів чинять самогубство, закинутий Діснейленд у Китаї та газовий кратер у Туркменістані також увійшли до рейтингу.

 

Фото: Путешествуем вместе

Фото: Путешествуем вместе

Фото: Екологічний туризм планетою.

Теги: , , ,

Коментарі - (1)

  • Ліля

    |

    я в такі легенди не вірю, це все казка

    Відповісти

Залишити коментар

Інші матеріали

10 країн, з яких можна не повернутися

10 країн, з яких можна не повернутися

Канадське агентство з туризму Health Grove склало список 10 країн, в яких ваша безпека може бути під загрозою.

Читати

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Найкращі короткометражки про подорожі за версією Travel Days

Відмінна підбірка коротких кіноісторій про подорожі стане справжньою дозою натхнення.

Читати

До Польщі за 172 гривні

До Польщі за 172 гривні

Відтепер доїхати до Польщі стало простіше, швидше і дешевше.

Читати

Велосипедний етикет в Амстердамі

Велосипедний етикет в Амстердамі

Кататися на велосипеді в Амстердамі не так просто, як здається. Тому радимо прочитати декілька порад, аби не потрапити у халепу.

Читати