фото

Оголошено найстрашніше місце на планеті

Ліс Хойя-Бачу, також відомий як бермудський трикутник Румунії, очолив список «18 найстрашніших місць, які не дадуть тобі заснути вночі».

Такий рейтинг склав розважальний портал 9gag.com.

Румунський ліс набрав більше, ніж 20 тисяч лайків у користувачів зі всього світу. З цим місцем пов’язано чимало легенд про зникнення людей, інопланетян, а також перебоїв електроенергії.

Зокрема, існує легенда, що після Першої Світової війни, один поважний пастух із місцевого села хотів продати 200 овець. Йому потрібно було прогнати їх до міста неподалік, а дорога пролягала крізь ліс. Бачу (так його звали) зайшов до лісу… і не повернувся. Купці, які чекали на своїх овець, почали метушитися. Жителі міста прочесали ліс площею 35 га, але не знайшли ні пастуха, ні його отару. З тих пір ліс почав називатися Хойя-Бачу.  

 

До рейтингу також увійшло французьке поселення Орадур-сюр-Глан (див. фото), яке знищили нацисти у 1944. Тепер на його місці стоять руїни. Серед інших місць – ірландський замок Ліп. Про нього теж ходять легенди. Говорять, що його власники запрошували ворогів нібито з метою примирення, а насправді вбивали їх прямо за столом або ж у ліжку. Під обіднім столом розміщувалася темниця з гострими вістрями в підлозі. Тож, тих, хто не помирав, кидали гнити до у підвал. Місто Ятінга в Індії, де щороку сотні птахів чинять самогубство, закинутий Діснейленд у Китаї та газовий кратер у Туркменістані також увійшли до рейтингу.

 

Фото: Путешествуем вместе

Фото: Путешествуем вместе

Фото: Екологічний туризм планетою.

Теги: , , ,

Коментарі - (1)

  • Ліля

    |

    я в такі легенди не вірю, це все казка

    Відповісти

Залишити коментар

Інші матеріали

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Про що найчастіше брешуть мандрівники?

Іноді, аби подорож пройшла гладко, мандрівникам доводиться вдаватися до маленької білої брехні. Подорожуючи, ви, мабуть, неодноразово обманювали самого себе чи тих, хто вас оточував.

Читати

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

Instagram нещодавно назвав місця, які найчастіше фотографують у найбільш відвідуваних містах світу. Ми відібрали 10 міст з повного списку (там їх 20) аби перевірити, чи зможете ви вгадати, що найчастіше інстаграмлять в кожному з них?

Читати

Що не можна вживати перед польотом

Що не можна вживати перед польотом

А ви знали, що звичайна чашка кави і жуйка можуть зіпсувати вам політ? До вашої уваги – список продуктів, які не варто вживати перед посадкою у літак.

Читати

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

7 місць у Ріо – де – Жанейро, про які знають лише місцеві

Хочеш відкрити для себе Ріо таким, яким його зовсім не звикли бачити приїжджі?

Тоді візьми на замітку перелік локацій, про які інші туристи наврядче знають.

Читати