Mark Zuckerberg

Марк Цукерберг обіцяє відвідати всі 50 штатів США

Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор Facebook, повідомив на своїй сторінці у Facebook, що планує відвідати всі 50 штатів США в цьому році і поспілкуватися з їх мешканцями. Він сказав, що часто бував у багатьох штатах, тому головне завдання – відвідати інші 30.

Він планує зробити поїздку різноплановою. Вона включатиме автомобільні подорожі з дружиною Прісциллою, відвідування офісів Facebook по всій країні та вищих навчальних закладів для зустрічі з вченими та викладачами. Кілька зупинок передбачено просто для відпочинку.

Пост викликав тисячі коментарів, в тому числі – з пропозиціями, які міста підприємець повинен відвідати. Зокрема, генія Силіконової долини запрошують до Монтани, Форт-Лодердейла та Небраски. У коментарях він розповів, що хоче зустрітися з “багатьма людьми з різних куточків країни”.

Co-Founder, Chairman and CEO of Facebook Mark Zuckerberg at the Mobile World Congress 2014.

Фото: David Ramos / Getty Images.

Марк Цукерберг успішно перетворює свої новорічні резолюції на традиційну, піддавану розголосу подію. У попередні роки він пробіг 365 миль, створив систему штучного інтелекту, вивчив мандарин (китайську мову) і прочитав 25 книг. За його словами, цього разу він вирішив подорожувати через “складну” природу 2016 року, назвавши його “поворотним моментом в історії”. В результаті, сподівається Цукерберг, це допоможе йому привести Facebook до того, аби він справляв більш позитивний вплив на майбутнє.

Публічна заява призвела до появи припущень в ЗМІ, що Цукерберг може планувати включення в політичні перегони, порівнюючи його тур з такими, в які часто вирушають потенційні кандидати в президенти. “Нам потрібно знайти спосіб змінити правила гри так, щоб вони працювали для всіх” – написав Цукерберг у своєму повідомленні. 

Фото на прев’ю: CNN.

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Ісландія для двох. 10 місць, які варто відвідати

Подорожі з коханою половинкою завжди залишають по собі багато прекрасних спогадів і незабутніх вражень, особливо для молодих пар.  

Читати

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

Читати

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Як відпочити в готелі, спорудженому спеціально для вас

Зазвичай, обираючи місце для відпустки, ви обмежені місцями, де вже побудовані готелі чи хостели. Однак елітна лондонська турфірма Black Tomato пропонує відпочити у тимчасовому готелі будь-де, де ви забажаєте.

Читати

Прикарпаття приваблює все більше туристів

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Читати