Mark Zuckerberg

Марк Цукерберг обіцяє відвідати всі 50 штатів США

Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор Facebook, повідомив на своїй сторінці у Facebook, що планує відвідати всі 50 штатів США в цьому році і поспілкуватися з їх мешканцями. Він сказав, що часто бував у багатьох штатах, тому головне завдання – відвідати інші 30.

Він планує зробити поїздку різноплановою. Вона включатиме автомобільні подорожі з дружиною Прісциллою, відвідування офісів Facebook по всій країні та вищих навчальних закладів для зустрічі з вченими та викладачами. Кілька зупинок передбачено просто для відпочинку.

Пост викликав тисячі коментарів, в тому числі – з пропозиціями, які міста підприємець повинен відвідати. Зокрема, генія Силіконової долини запрошують до Монтани, Форт-Лодердейла та Небраски. У коментарях він розповів, що хоче зустрітися з “багатьма людьми з різних куточків країни”.

Co-Founder, Chairman and CEO of Facebook Mark Zuckerberg at the Mobile World Congress 2014.

Фото: David Ramos / Getty Images.

Марк Цукерберг успішно перетворює свої новорічні резолюції на традиційну, піддавану розголосу подію. У попередні роки він пробіг 365 миль, створив систему штучного інтелекту, вивчив мандарин (китайську мову) і прочитав 25 книг. За його словами, цього разу він вирішив подорожувати через “складну” природу 2016 року, назвавши його “поворотним моментом в історії”. В результаті, сподівається Цукерберг, це допоможе йому привести Facebook до того, аби він справляв більш позитивний вплив на майбутнє.

Публічна заява призвела до появи припущень в ЗМІ, що Цукерберг може планувати включення в політичні перегони, порівнюючи його тур з такими, в які часто вирушають потенційні кандидати в президенти. “Нам потрібно знайти спосіб змінити правила гри так, щоб вони працювали для всіх” – написав Цукерберг у своєму повідомленні. 

Фото на прев’ю: CNN.

Теги:

Залишити коментар

Інші матеріали

В Індії для слонів в’яжуть светри

В Індії для слонів в’яжуть светри

Холод наступає! Це відчули навіть слоники у теплій Індії. На щастя, там знають, як з цим боротися 🙂

Читати

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Американка Ліз Кларк у свої 35 більше десяти років провела у самостійній подорожі Тихим океаном на власному невеликому судні під назвою «Swell».

Читати

5 найкрасивіших місць Італії

5 найкрасивіших місць Італії

В Італії буквально кожне місто – перлина архітектури і мистецтва з багатою історією. Можна обрати випадковий маршрут для подорожі Італією і натрапити на тисячі приголомшливих пам’яток, чудових пейзажів і берегових ліній.

Читати

Опублікований рейтинг найбезпечніших авіакомпаній

Опублікований рейтинг найбезпечніших авіакомпаній

Хочете знати як подорожувати безпечніше? Тоді візьміть на замітку рейтинг найбезпечніших авіаліній.

Читати