p1

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

При потраплянні в організм пердавач мигдалеподібної форми моніторитиме життєво важливі показники людини, зважаючи на такі речі, як кислотність шлунка, внутрішня температура, частота серцевих скорочень, аби визначити чи хоче пасажир спати, чи йому холодно, чи він перебуває у стані нервового напруження, повідомляє news.com.au.

Потім сигнал по бездротовому каналу потраплятиме до стюардес, які відповідним чином будуть реагувати на потреби кожного пасажира.

 

Picture: ThinkStock

Скажімо, якщо таблетки визначать, що ви зневоднені, бортпровідниця одразу запропонує вам склянку води, а якщо вам раптом стане холодно, то вона запропонує вам ковдру.

Британські авіалінії заявили, що сподіваються із впровадженням цієї технології  на максимально точну інформацію про стан пасажира і умови його навколишнього середовища.

 

Фото на прев’ю: stocksnap.io.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Громадський транспорт став безкоштовним у Парижі

Громадський транспорт став безкоштовним у Парижі

Французи сумлінно поставилися до Паризької кліматичної угоди, підписаної у 2015. У столиці громадський транспорт зробили безкоштовним, аби зменшити забруднення повітря.

Читати

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Смачна їжа, зручне ліжко: складові вдалого відпочинку

Дослідження показало, що місцеві смаколики і комфортабельне ліжко – найважливіші серед всіх складові вдалого відпочинку та поселення для опитаних мандрівників.

Читати

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Носіть свій будинок із собою під час подорожі

Дизайнери з Естонії вигадали крихітний і повністю функціональний будинок, який ви можете взяти куди завгодно.

Читати

П’ять способів підзаробити під час подорожі

П’ять способів підзаробити під час подорожі

Є посади, на яких мандри – один зі службових обов’язків. Наприклад, викладання мови за кордоном. Але якщо ти хочеш подорожувати заради розваги і заробляти трішки додаткових грошей у процесі – це також можливо.

Читати