p1

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

При потраплянні в організм пердавач мигдалеподібної форми моніторитиме життєво важливі показники людини, зважаючи на такі речі, як кислотність шлунка, внутрішня температура, частота серцевих скорочень, аби визначити чи хоче пасажир спати, чи йому холодно, чи він перебуває у стані нервового напруження, повідомляє news.com.au.

Потім сигнал по бездротовому каналу потраплятиме до стюардес, які відповідним чином будуть реагувати на потреби кожного пасажира.

 

Picture: ThinkStock

Скажімо, якщо таблетки визначать, що ви зневоднені, бортпровідниця одразу запропонує вам склянку води, а якщо вам раптом стане холодно, то вона запропонує вам ковдру.

Британські авіалінії заявили, що сподіваються із впровадженням цієї технології  на максимально точну інформацію про стан пасажира і умови його навколишнього середовища.

 

Фото на прев’ю: stocksnap.io.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Жити красиво: 5 найкращих лаунж-зон в аеропортах світу

Жити красиво: 5 найкращих лаунж-зон в аеропортах світу

Якщо після виснажливої подорожі літаком, ви мрієте про душ, чашку гарячої кави чи навіть SPA – вивертайте кишені і обирайте з-поміж 5 найкращий лаунж-зон в аеропортаж світу. 

Читати

Як дістати найдешевші авіаквитки

Як дістати найдешевші авіаквитки

Здається, всі вже знають, де. Тепер ми розкажемо, як: ці кілька порад дозволять тобі обрати найдешевші авіаквитки будь-яких авіаліній. 

Читати

Засніжена Італія: фото старого містечка Матера

Засніжена Італія: фото старого містечка Матера

На сторінці Італія Augumented в Facebook опубліковали рідкісні кадри містечка Матера, що знаходиться в південному регіоні Базіліката (Італія).

Читати

До Польщі за 172 гривні

До Польщі за 172 гривні

Відтепер доїхати до Польщі стало простіше, швидше і дешевше.

Читати