boosiaka

Жінка відремонтувала старе авто, щоб подорожувати з собакою

Італійка Маріна Піро здійснила те, про що мріяв кожен з нас – вирушила зі своїм собакою у подорож усією Європою! Вона спеціально обладнала своє авто для цієї подорожі. 

Свою мандрівку жінка документує у спеціальному блозі  та в інстаґрамі

“Рено Кенґу” Маріни – Пем – звичайний мінівен, який після ремонту і облаштування перетворився на постійне ліжко для Оді та його хазяйки. Маріна виконала всю роботу сама, це коштувало їй приблизно 500 доларів і кілька місяців вільного часу.

Пем, Оді, Маріна та всі їхні пожитки.

Пем, Оді, Маріна та всі їхні пожитки.

Тріо вже об’їхало Італію та побувало у Франції. Мета – не об’їхати якнайбільше країн, а познайомитися зблизька із кожним місцем, де вони опиняться.

“Думаю, він насолоджується краєвидом так само, як і я” – Маріна

У своєму блозі Маріна пише про плюси та мінуси подорожування з собакою. “Мати собаку – чудовий початок розмови. Я познайомилася з багатьма місцевими, і отримала безліч порад щодо місць, які треба відвідати, і речей, які треба зробити, завдяки Оді” – один з плюсів. На щастя, Оді любить їздити у машині, але залишати його одного під час стоянки надовго не варто. 

Усі фото – pamthevan91.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

5 фільмів з сенсом, що надихають на подорожі

5 фільмів з сенсом, що надихають на подорожі

Зимовий вечір, вихідні – саме час для атмосферного кіно. Для вас підбірка 5 фільмів про подорожі, що здокорінно мінили життя героїв.

Читати

Шість днів медитацій у Таїланді

Шість днів медитацій у Таїланді

Впевнена, ви неодноразово хотіли зникнути туди, де вас не дістав би ніхто. Наприклад, поїхати на море, в горе… чи ж у такий таємничий і далекий Таїланд. Про цілющу силу медитацій відомо вже давно, але чи ви готові до того, що запропонують вам у монастирі?

Читати

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Плануєш мандрівку Європою на літо? Ці фрази відкриватимуть тобі двері і допоможуть отримати теплий прийом.

Читати

Як добре провести час в Токіо

Як добре провести час в Токіо

Величезні хмарочоси поряд із маленькими храмами, торгові центри та гори, оточені дикою природою – Токіо залишається містом контрастів. Завітайте і ви у це надзвичайне місце

Читати