money1

Економна подорож до Мексики

Хочете завітати до Мексики, проте маєте обмежений бюджет? Ловіть поради для економної подорожі.

Їжте на вулиці.

Вулична їжа – це, без сумніву, одна з найкращих речей у Мексиці взагалі і особливо вона добра у Мехіко. Насправді, якість вуличної їжі у столиці навіть була визнана ЮНЕСКО. Страшні історії про зіпсоване м’ясо та розлади шлунка – це всього навсього чутки, вулична їжа у Мехіко є абсолютно безпечною і, що важливо для бюджетного туриста, недорогою. Аби обрати, де їсти, подивіться, де стоїть черга з місцевих жителів, це найкраще свідчитиме про якість та смак страв.

Street food | © City Foodsters/Flickr

Street food | © City Foodsters/Flickr

Спробуйте ресторани COMIDA

Якщо ви все таки боїтеся з якихось причин куштувати вуличну їжу, або просто хочете їсти за столом, а не на ходу із пластикового пакета, то ви маєте  знайти ресторани comida corrida чи fonda. Це невеличкі локальні заклади, які пропонують вам меню (зазвичай це основна страва, маленький пудинг і напій) у будь – якому місці за фіксованою ціною – від 40 до 80 мексиканських песо. Взагалі, ці ресторани є місцевими відповідниками звичайного фастфуду, проте вони є набагато душевнішими, ніж, наприклад, Макдональдс.

Comida corrida joint | © Razi Machay/Flickr

Comida corrida joint | © Razi Machay/Flickr

Що робити

Візьміть участь у безкоштовних щотижневих поїздках на велосипеді. У Мехіко влаштовується неймовірно багато велосипедних прогулянок, у яких ви можете взяти участь абсолютно безкоштовно, навіть не заплативши за оренду велосипеда. У неділю найкраще їхати вниз по вулиці Reforma – так ви зможете побачити основні найвизначніші пам’ятки міста. Якщо ж ви хочете чогось більш незвичайного, то радимо приєднатися до щомісячної тематичної поїздки, яка відбувається в останній четвер місяця.

Bikes | © mariordo59/Flickr

Bikes | © mariordo59/Flickr

Завітайте до музеїв

Мехіко має більш як 150 дивовижних музеїв. І якщо ви фант мистецтва, любитель історії та культури, то вам, звичайно, не буде нудно. Вхід у більшість музеїв є надзвичайно дешевим – зазвичай це 60 мексиканських песо. Але існує і багато абсолютно безкоштовних варіантів. Особливою популярністю користується Музей Сумайя в Поланко. Інші музеї, як правило, пропонують один день в тиждень безкоштовно, так що варто зробити деякі дослідження. В якості альтернативи, відвідайте щомісячний Noche де Museos!

Soumaya | © vladimix/Flickr

Soumaya | © vladimix/Flickr

Відвідайте парк

Прогуляйтеся навколо парку Чапультепек і відвідати Музей антропології. Це так звані mast – visit у Мексиці. І головне – це абсолютно безкоштовно. Відпочиньте та просто почитайте книжку у секції Аудіорама, погодуйте білочок у парковій зоні. Музей антропології, на жаль, не є безкоштовним, проте повірте, це відвідування варте ваших грошей.

Відвідайте Ciudad Universitaria

Це студентське містечко найкращого університету у Країні. Воно займає просто величезну площу. Найкраще буде витратити день, аби повністю ознайомитися із місцевістю – зробити фотографії напроти проектованої будівлі  Juan O’Gorman та відвідати відкритий парк скульптури. Тут також є багато дешевих кіосків, у яких ви зможете дешево пообідати.

Ciudad Universitaria | © Eneas de Troya/Flickr

Ciudad Universitaria | © Eneas de Troya/Flickr

Дивіться фільм у Cineteca

Якщо ви не внастрої для активного відпочинку та просто хочете від усього відпочити та розслабитися, то подивіться фільм у Cineteca Nacional. Цей кінотеатр визнаний однійєю з найбільш архітектурно цікавих будівель у Мексиці. Тут часто проходять покази класичних фільмів. Зазвичай квитки на фільм коштуватимуть вам 60 мексиканських песо, проте по вівторках діє знижка у розмірі 50%, тому це гарна можливість зекономити.

Cineteca Nacional | © Fanni Blake/Flickr

Cineteca Nacional | © Fanni Blake/Flickr

Їздіть на громадському транспорті, а не на таксі

Громадський транспорт у Мексиці є дуже дешевим, проте, одночасно, – надзвичайно хаотичним. Автобуси будуть коштувати вам від 2 до 7 мексиканських песо, хоча будьте готові до того, що зараз ці ціни можуть зростати. Метро ж коштуватиме вам 5 песо. Якщо у вас заплпнована довга подорож, то економніше було б купити картку для метро, вона коштує 10 мексиканських песо і може легко поповнюватися. Однак вночі краще замовити таксі – це набагато безпечнішета зручніше.

Metro | © Eneas de Troya/Flickr

Metro | © Eneas de Troya/Flickr

Прокладайте маршрути самі

Для бюджетного туриста екскурсії можуть виявитися надто дорогими. Тому краще прокладати власні маршрути. Тому, замість того, наприклад, щоб брати тур у Теотіукані, сядьте на автобус на місцевому автовокзалі та прокладіть власний маршрут. Замість відвідин порівняно дорогого і переповненого Каса-де-Фріда Кало, підіть у Каса-де-Леон Троцький! Шукайте дешевші варіанти та більше подорожуйте громадським транспортом.

Джерело: theculturetrip.

Фото: StockSnap.io.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

7 ідей, як небанально зустріти Новий рік у Європі

7 ідей, як небанально зустріти Новий рік у Європі

Тільки не кажіть, що ви зібралися на свята стояти під ялинкою на якійсь там площі – це банально. А що таке НЕбанально – читайте нижче.

Читати

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Американка Ліз Кларк у свої 35 більше десяти років провела у самостійній подорожі Тихим океаном на власному невеликому судні під назвою «Swell».

Читати

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Необхідні фрази п’ятьма європейськими мовами

Плануєш мандрівку Європою на літо? Ці фрази відкриватимуть тобі двері і допоможуть отримати теплий прийом.

Читати

Журнал “Wired” визначив 25 шедеврів архітектури 2016 року

Журнал “Wired” визначив 25 шедеврів архітектури 2016 року

Рік, що минув, був напрочуд вдалим для поціновувачів вишуканої архітектури.

Читати