ньюйорк

Гід для нью-йоркських канікул

Знову тягне до Нью-Йорка, але не знаєте, звідки почати? Не біда! Ми переклали спеціально для вас це відео від Expedia: усі must-see місця Великого Яблука, зібрані докупи. 

 

 

Нью-Йорк – міжнародна метрополія, яка щороку вітає близько 50 мільйонів туристів.

У середмісті Мангеттена знаходяться деякі з найбільш впізнаваних символів Нью-Йорка; будівлі на кшталт Емпайр-Стейт-Білдінґ та Рокфеллерського Центу та Термінал Ґранд-Сентрал.

Таймс-Сквер та Бродвей забезпечують Нью-Йорк майже нескінченними театральними та розважальними можливостями. П’ята авеню – одна з найкращих зон для шоппінгу у світі.

Музей мистецтва Метрополітан та Музей Соломона Ґуґґенгайма – лише два приклади культурної колекції Нью-Йорка. Центральний Парк – зелені легені міста, куди нью-йоркці приходять займатися спортом і відпочивати.

Меморіал та музей Відображення Втрати віддає честь трьом тисячам людей, що загинули 11 вересня 2001 року.

Маленька Італія вміщує смаки та аромати усієї Італії на парі вулиць, а Сого бриваблює заможну богему. Ґрінвіч-Вілледж має кафе та бари, де знаменитості на кшталт Боба ДІлана починали свій шлах. Бруклін та Коні-Айленд – два своєрідні райони, до яких дуже легко дістатися з Мангеттену.

Більше читайте на expedia.com

 

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

Читати

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

Технічну новинку впроваджує фаст – фуд мережа KFS в партнерстві з Baidu у китайському підрозділі компанії. Ресторан підбиратиме вам їжу по обличчю.

Читати

5 найкрасивіших місць Італії

5 найкрасивіших місць Італії

В Італії буквально кожне місто – перлина архітектури і мистецтва з багатою історією. Можна обрати випадковий маршрут для подорожі Італією і натрапити на тисячі приголомшливих пам’яток, чудових пейзажів і берегових ліній.

Читати

Опублікований рейтинг найбезпечніших авіакомпаній

Опублікований рейтинг найбезпечніших авіакомпаній

Хочете знати як подорожувати безпечніше? Тоді візьміть на замітку рейтинг найбезпечніших авіаліній.

Читати