ньюйорк

Гід для нью-йоркських канікул

Знову тягне до Нью-Йорка, але не знаєте, звідки почати? Не біда! Ми переклали спеціально для вас це відео від Expedia: усі must-see місця Великого Яблука, зібрані докупи. 

 

 

Нью-Йорк – міжнародна метрополія, яка щороку вітає близько 50 мільйонів туристів.

У середмісті Мангеттена знаходяться деякі з найбільш впізнаваних символів Нью-Йорка; будівлі на кшталт Емпайр-Стейт-Білдінґ та Рокфеллерського Центу та Термінал Ґранд-Сентрал.

Таймс-Сквер та Бродвей забезпечують Нью-Йорк майже нескінченними театральними та розважальними можливостями. П’ята авеню – одна з найкращих зон для шоппінгу у світі.

Музей мистецтва Метрополітан та Музей Соломона Ґуґґенгайма – лише два приклади культурної колекції Нью-Йорка. Центральний Парк – зелені легені міста, куди нью-йоркці приходять займатися спортом і відпочивати.

Меморіал та музей Відображення Втрати віддає честь трьом тисячам людей, що загинули 11 вересня 2001 року.

Маленька Італія вміщує смаки та аромати усієї Італії на парі вулиць, а Сого бриваблює заможну богему. Ґрінвіч-Вілледж має кафе та бари, де знаменитості на кшталт Боба ДІлана починали свій шлах. Бруклін та Коні-Айленд – два своєрідні райони, до яких дуже легко дістатися з Мангеттену.

Більше читайте на expedia.com

 

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

У Китаї ресторан підбиратиме вам страви, базуючись на вигляді вашого обличчя

Технічну новинку впроваджує фаст – фуд мережа KFS в партнерстві з Baidu у китайському підрозділі компанії. Ресторан підбиратиме вам їжу по обличчю.

Читати

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Капітан Ліз Кларк та її кішка: історія, що надихає

Американка Ліз Кларк у свої 35 більше десяти років провела у самостійній подорожі Тихим океаном на власному невеликому судні під назвою «Swell».

Читати

5 найкрасивіших місць Італії

5 найкрасивіших місць Італії

В Італії буквально кожне місто – перлина архітектури і мистецтва з багатою історією. Можна обрати випадковий маршрут для подорожі Італією і натрапити на тисячі приголомшливих пам’яток, чудових пейзажів і берегових ліній.

Читати

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

Лоукост Ryanair відкриває рейси з України

На честь такої події можна придбати квитки лише за 19.99 євро. 

Читати