фото

Гарної поїздки, або чоловік, який літає без штанів

Поїздки не завжди бувають вдалими. Часом хтось веде себе надто шумно, інші – хроплять, решта – їдять або виходять у туалет, грюкаючи дверима. Але це ще не всі сюрпризи, які можуть трапитися вам у дорозі.

Пакистансько-американський комік Кумейл Нанджіані нещодавно летів із сусідом… без штанів. Чоловік просто вирішив скинути зайвий одяг на борту літака. Йому не завадили ні норми моралі, ні те, що разом із ним у салоні перебували інші люди. Більше того, як повідомив комік у своєму Твіттері – той закинув ноги на стіну. Власне, оцініть самі.

«Твітшторм. Я був на літаку кілька дні втому. Хлопчина просто зняв свої джинси та розлігся у боксерах, закинувши ноги на стіну», – написав Кумейл.

Персонал літака зробив пасажиру зауваження через чотири години. За словами коміка, чоловіка попросили вести себе пристойно та опустити ноги, аби інші люди почувалися комфортно на борту. Натомість чоловік здивовано (за інформацією Кумейла – цілих 40 секунд!) вирячався на на них, і врешті-решт, послухав. Щоправда, на 50%. 

“Минуло 5 хвилин, і він витягнув одну ногу, наче то був кулак, піднятий проти несправедливих небес”. 

Серія твітів Кумейла про дивакуватого сусіда набрала у загальному близько 15 тисячі лайків. Він, зокрема, описував, як грубо пасажир поводився з персоналом, зневажливо випередив людей на інвалідних візках на виході та ігнорував будь-які правила.

Наостанок комік написав: «Він вийшов з літака. На нього не чекала поліція. Жодного правосуддя. Він затягнув пояс, і монстр злився з натовпом».

Невідомо, чи неординарний мандрівник вживав спиртне чи ж бо наркотичні засоби – принаймні, у Твіттері Кумаїла про це не йдеться. 

За матеріалами The Telegraph. 

Фото: The Telegraph

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Прикарпаття приваблює все більше туристів

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Читати

Де знімали “Бунтар-Один”: земна подорож далекою-далекою галактикою

Де знімали “Бунтар-Один”: земна подорож далекою-далекою галактикою

Нам усім цікаво глянути на екзотичні локації, де знімали новий епічний фільму у всесвіті “Зоряних Воєн”. Позаземні пустелі і льодовики, “Мекка джедайського світу”, лондонська підземка та райські острови – ходімо стопами “Бунтаря-Один”! 

Читати

ТЕСТ: національні парки різних країн світу

ТЕСТ: національні парки різних країн світу

Національні парки світу є одними з найбільш вражаючих природних місць, в яких височіють величні гори, льодовики, стрімкі водоспади і пишні ліси (а іноді все і одразу).  Але як багато ви знаєте про них?

Читати

Як провести ідеальне побачення у Сан – Франциско

Як провести ідеальне побачення у Сан – Франциско

Опинилися у романтичному Сан – Франциско із своєю половинкою? Чому б не провести тут ідеальне побачення.

Читати