фото

Гарної поїздки, або чоловік, який літає без штанів

Поїздки не завжди бувають вдалими. Часом хтось веде себе надто шумно, інші – хроплять, решта – їдять або виходять у туалет, грюкаючи дверима. Але це ще не всі сюрпризи, які можуть трапитися вам у дорозі.

Пакистансько-американський комік Кумейл Нанджіані нещодавно летів із сусідом… без штанів. Чоловік просто вирішив скинути зайвий одяг на борту літака. Йому не завадили ні норми моралі, ні те, що разом із ним у салоні перебували інші люди. Більше того, як повідомив комік у своєму Твіттері – той закинув ноги на стіну. Власне, оцініть самі.

«Твітшторм. Я був на літаку кілька дні втому. Хлопчина просто зняв свої джинси та розлігся у боксерах, закинувши ноги на стіну», – написав Кумейл.

Персонал літака зробив пасажиру зауваження через чотири години. За словами коміка, чоловіка попросили вести себе пристойно та опустити ноги, аби інші люди почувалися комфортно на борту. Натомість чоловік здивовано (за інформацією Кумейла – цілих 40 секунд!) вирячався на на них, і врешті-решт, послухав. Щоправда, на 50%. 

“Минуло 5 хвилин, і він витягнув одну ногу, наче то був кулак, піднятий проти несправедливих небес”. 

Серія твітів Кумейла про дивакуватого сусіда набрала у загальному близько 15 тисячі лайків. Він, зокрема, описував, як грубо пасажир поводився з персоналом, зневажливо випередив людей на інвалідних візках на виході та ігнорував будь-які правила.

Наостанок комік написав: «Він вийшов з літака. На нього не чекала поліція. Жодного правосуддя. Він затягнув пояс, і монстр злився з натовпом».

Невідомо, чи неординарний мандрівник вживав спиртне чи ж бо наркотичні засоби – принаймні, у Твіттері Кумаїла про це не йдеться. 

За матеріалами The Telegraph. 

Фото: The Telegraph

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Україна поcіла 5 місце за турпотоком до Туреччини

Україна поcіла 5 місце за турпотоком до Туреччини

Відповідно до звіту Міністерства культури й туризму Туреччини, кількість українських туристів у 2016 році стрімко зростає.

Читати

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Як обійти 50 тисяч історичних місць США?

Канадський професор разом із командою дослідників склав найкоротший маршрут, який з’єднує майже 50 тисяч історичних місць США. 

Читати

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

У 2017 році в Україні почне роботу авіакомпанія Ryanair, яка є однією з найбільших і найбюджетніших лоукостерів у світі.

Читати

10 інста-фото, які доводять, що шведські зими чарівні

10 інста-фото, які доводять, що шведські зими чарівні

Коли ми чуємо про шведські зими, перше, що спадає на думку – невимовна холоднеча, але зима у Швеції має також багато хороших і гарних сторін.

Читати