фото

Гарної поїздки, або чоловік, який літає без штанів

Поїздки не завжди бувають вдалими. Часом хтось веде себе надто шумно, інші – хроплять, решта – їдять або виходять у туалет, грюкаючи дверима. Але це ще не всі сюрпризи, які можуть трапитися вам у дорозі.

Пакистансько-американський комік Кумейл Нанджіані нещодавно летів із сусідом… без штанів. Чоловік просто вирішив скинути зайвий одяг на борту літака. Йому не завадили ні норми моралі, ні те, що разом із ним у салоні перебували інші люди. Більше того, як повідомив комік у своєму Твіттері – той закинув ноги на стіну. Власне, оцініть самі.

«Твітшторм. Я був на літаку кілька дні втому. Хлопчина просто зняв свої джинси та розлігся у боксерах, закинувши ноги на стіну», – написав Кумейл.

Персонал літака зробив пасажиру зауваження через чотири години. За словами коміка, чоловіка попросили вести себе пристойно та опустити ноги, аби інші люди почувалися комфортно на борту. Натомість чоловік здивовано (за інформацією Кумейла – цілих 40 секунд!) вирячався на на них, і врешті-решт, послухав. Щоправда, на 50%. 

“Минуло 5 хвилин, і він витягнув одну ногу, наче то був кулак, піднятий проти несправедливих небес”. 

Серія твітів Кумейла про дивакуватого сусіда набрала у загальному близько 15 тисячі лайків. Він, зокрема, описував, як грубо пасажир поводився з персоналом, зневажливо випередив людей на інвалідних візках на виході та ігнорував будь-які правила.

Наостанок комік написав: «Він вийшов з літака. На нього не чекала поліція. Жодного правосуддя. Він затягнув пояс, і монстр злився з натовпом».

Невідомо, чи неординарний мандрівник вживав спиртне чи ж бо наркотичні засоби – принаймні, у Твіттері Кумаїла про це не йдеться. 

За матеріалами The Telegraph. 

Фото: The Telegraph

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Wizz Air запустив рейс Львів-Вроцлав

Wizz Air запустив рейс Львів-Вроцлав

Відомий лоукостер повернувся до Львова! До того ж, саме з Вроцлава Wizz Air пропонує багато рейсів у інші європейські міста. 

Читати

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Не уявляєш свої подорожі без фотографій? Лови найголовніші тренди-2016 та поради від експертів The EyeEm Festival & Awards.

Читати

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

Читати