слон

В Індії для слонів в’яжуть светри

Холод наступає! Це відчули навіть слоники у теплій Індії. На щастя, там знають, як з цим боротися 🙂

У одному з індійських центрів охорони дикої природи теплолюбних тваринок рятують від холодів, що цієї зими почали відчутно дошкуляти. 

Wildlife SOS Elephant Conservation and Care Center, де проживають тварини, врятовані від експлуатації та жорстокого поводження, об’єднав місцевих жителів над доброю справою: в’язанням гігантських теплих светрів.

Створювати одяг ручної роботи для найбільших сухопутних ссавців планети нелегко: на один светр іде близько чотирьох тижнів. Однак волонтери роблять це з усмішками та не шкодують яскравих барв.

 

sweaters

slon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Дуже важливо берегти наших слонів від холоду, оскільки багато з них досі слабкі після жорстокої експлуатації, від якої постраждали, і вразливі до таких захворювань, як пневмонія, –  – пояснив співзасновник центру Картік Сатіенараен. – Також морози можуть посилити артрит, від якого часто страждають наші улюбленці”.

Поки що тільки три із 23 сллонів, що проживають у заповіднику, красуються у власних светрах – решті доводиться обходитися старими покривалами, які так само теплі, хоч і не настільки модні. У наступному році добровольці планують вдягти й решту тваринок.

 

elephant

 

За цими посиланнями можна знайти більше інформації про заповідник та навіть самому передати покривало для слоника. 

 

 

Фото: Roger Allen.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Топ-15 місць, які варто побачити навесні

Топ-15 місць, які варто побачити навесні

Весна скрізь очікувана і гарна, але на нашій планеті є місця, де вона особлива… Travelover зібрав їх в одному місці саме для вас!

Читати

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

Dronestagram – сайт, де власники дронів викладають свої фото. Адміністрація сайту обрала 20 найкращих за останні 12 місяців, і вони вражають. 

Читати

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group отримала премію World Travel у номінації “Найкращий у світі туроператор”. “Туристичного Оскара” міжнародна компанія отримала вдруге поспіль.  

Читати

В Японії піцу розноситимуть олені

В Японії піцу розноситимуть олені

Звичайних кур’єрів на велосипедах не достатньо для святкового настрою – тепер для цієї роботи тренують справжніх оленів. Повномасштабний запуск рогатих кур’єрів відбудеться вже у грудні.

Читати