слон

В Індії для слонів в’яжуть светри

Холод наступає! Це відчули навіть слоники у теплій Індії. На щастя, там знають, як з цим боротися 🙂

У одному з індійських центрів охорони дикої природи теплолюбних тваринок рятують від холодів, що цієї зими почали відчутно дошкуляти. 

Wildlife SOS Elephant Conservation and Care Center, де проживають тварини, врятовані від експлуатації та жорстокого поводження, об’єднав місцевих жителів над доброю справою: в’язанням гігантських теплих светрів.

Створювати одяг ручної роботи для найбільших сухопутних ссавців планети нелегко: на один светр іде близько чотирьох тижнів. Однак волонтери роблять це з усмішками та не шкодують яскравих барв.

 

sweaters

slon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Дуже важливо берегти наших слонів від холоду, оскільки багато з них досі слабкі після жорстокої експлуатації, від якої постраждали, і вразливі до таких захворювань, як пневмонія, –  – пояснив співзасновник центру Картік Сатіенараен. – Також морози можуть посилити артрит, від якого часто страждають наші улюбленці”.

Поки що тільки три із 23 сллонів, що проживають у заповіднику, красуються у власних светрах – решті доводиться обходитися старими покривалами, які так само теплі, хоч і не настільки модні. У наступному році добровольці планують вдягти й решту тваринок.

 

elephant

 

За цими посиланнями можна знайти більше інформації про заповідник та навіть самому передати покривало для слоника. 

 

 

Фото: Roger Allen.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Що не можна вживати перед польотом

Що не можна вживати перед польотом

А ви знали, що звичайна чашка кави і жуйка можуть зіпсувати вам політ? До вашої уваги – список продуктів, які не варто вживати перед посадкою у літак.

Читати

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

ТЕСТ: Які місця світу найчастіше інстаграмлять?

Instagram нещодавно назвав місця, які найчастіше фотографують у найбільш відвідуваних містах світу. Ми відібрали 10 міст з повного списку (там їх 20) аби перевірити, чи зможете ви вгадати, що найчастіше інстаграмлять в кожному з них?

Читати

7 причин поїхати в Кападокію і там залишитися

7 причин поїхати в Кападокію і там залишитися

Я дуже багато чула про Кападокію, але навіть не уявляла, наскільки красива ця місцевість. Коли ми примчали автостопом рік тому і побачили перші кам’яні гриби, я кричала від захоплення: “Паша, подивися, це Кападокія! Ми доїхали, подивися ж, як тут гарно!”

Читати

Найкрасивіші міста Південної Африки

Найкрасивіші міста Південної Африки

Дізнайся, де у Африці можна поплавати із акулами, випити наймачнішого вина або здійснити подорож у часи колонізаторства.

Читати