Віргінські острови

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Плануєте цьогоріч забронювати відпочинок у якійсь сонячній місцині? Зверніть увагу на Віргінські острови США, адже там вам заплатять за те, що ви їх відвідаєте.

Кожен відвідувач цього року матиме право отримати $ 300 на мандри островами, історичні та культурні заходи і тури. Гроші надаватимуть у вигляді кредиту, який ви зможете витратити на різні види діяльності: еко-тури, музеї, сплави на байдарках, пішохідні екскурсії та навіть гурманські тури, тож на островах за ці гроші ви зможете щонайменше добряче наїстися.

 

Фото: nations online.

Ця пропозиція є частиною заходів зі святкування 100-річчя з передачі Данією влади над островами Сполученим Штатам. Якщо вам трапиться подорожувати протягом березня – саме на березень припадає фактична дата річниці – ви також отримаєте спеціальний пам’ятний сувенір. Віргінські острови також відзначать подію масштабною вечіркою з низкою заходів, як-от мистецькі виставки, паради, карнавали, бали. Цей ряд заходів запланований на березень, тоді як святкування продовжуватиметься протягом усього року – будуть проходити ярмарки декоративно-прикладного мистецтва, саміти, концерти.

 

 

Фото: visit US VI.

Вже пакуєте валізи?

Щоб скористатися пропозицією, необхідно забронювати як мінімум три ночі перебування на островах через веб-сайт управління з туризму, після чого Департамент туризму Віргінських островів надасть вам кредит, щоб почати планувати поїздку. Ви можете скористатися пропозицією і забронювати тур у будь-який час аж до 1 жовтня, якщо поїздка відбудеться не пізніше 31 грудня 2017 року.

Фото на прев’ю: azamara club cruises.

Теги: , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Не уявляєш свої подорожі без фотографій? Лови найголовніші тренди-2016 та поради від експертів The EyeEm Festival & Awards.

Читати

ТОП-5: найкращі національні парки США

ТОП-5: найкращі національні парки США

Більшість з найпрекрасніших природних чудес США охороняються Службою національних парків (National Park Service, NPS), яка у 2016 році відзначила своє сторіччя.

Читати

В Японії піцу розноситимуть олені

В Японії піцу розноситимуть олені

Звичайних кур’єрів на велосипедах не достатньо для святкового настрою – тепер для цієї роботи тренують справжніх оленів. Повномасштабний запуск рогатих кур’єрів відбудеться вже у грудні.

Читати

Шість днів медитацій у Таїланді

Шість днів медитацій у Таїланді

Впевнена, ви неодноразово хотіли зникнути туди, де вас не дістав би ніхто. Наприклад, поїхати на море, в горе… чи ж у такий таємничий і далекий Таїланд. Про цілющу силу медитацій відомо вже давно, але чи ви готові до того, що запропонують вам у монастирі?

Читати