готель

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Новий готель за свою особливість отримав назву ICEHOTEL 365. Зараз у будівлі загальною площею близько 195 квадратних метрів знаходиться бар, художня галерея і апартаменти для ночівель. Кожен з 21 номерів має свій унікальний дизайнерський стиль.

Втім, якщо ви вирішили зупинитися в цьому готелі, беріть з собою дуже теплу піжамку – температура тут не підніматиметься вище -5 °С.

Перший готель з льоду побудували ще в 1989 році, і з того часу з‘явилося подібних готелів чимало, але всі вони щовесни танули. «Лід має великі можливості для творчості, і те, що він швидко тане, змушує вас ризикувати і наважуватися на різні ідеї, – говорить один з дизайнерів ICEHOTEL 365 Анре Берг. – Те, що лід тепер буде цілорічним – це ще більш захопливо!»

Всього на створення диво-готелю знадобилося 30 тон літрів води. У теплу пору готель будуть підтримувати за допомогою холодильного обладнання, яке працюватиме на сонячній енергії.

 

Фото: Inhabitat.com. 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Топ-5 трендів тревел-фото цього року

Не уявляєш свої подорожі без фотографій? Лови найголовніші тренди-2016 та поради від експертів The EyeEm Festival & Awards.

Читати

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Wizz Air збільшує кількість місць на київські перельоти

Найбільший лоукостер Європи Wizz Air виставив на продаж в 2017 році 750 тис. місць на київські маршрути, це на 64% більше в порівнянні із 2016.

Читати

Карта, що показує Wi-Fi паролі в усіх аеропортах  світу

Карта, що показує Wi-Fi паролі в усіх аеропортах світу

Відтепер ви можете користуватися безкоштовним інтернетом в будь – якому аеропорту світу. Допоможе в цьому google maps.

Читати

Жити красиво: 5 найкращих лаунж-зон в аеропортах світу

Жити красиво: 5 найкращих лаунж-зон в аеропортах світу

Якщо після виснажливої подорожі літаком, ви мрієте про душ, чашку гарячої кави чи навіть SPA – вивертайте кишені і обирайте з-поміж 5 найкращий лаунж-зон в аеропортаж світу. 

Читати