готель

Відкрився перший у світі готель з льоду, що не розтаватиме влітку

У Швеції, за 200 кілометрів від Північного полярного кола, відкрився повністю створений з льоду готель, який функціонуватиме цілий рік. 

Новий готель за свою особливість отримав назву ICEHOTEL 365. Зараз у будівлі загальною площею близько 195 квадратних метрів знаходиться бар, художня галерея і апартаменти для ночівель. Кожен з 21 номерів має свій унікальний дизайнерський стиль.

Втім, якщо ви вирішили зупинитися в цьому готелі, беріть з собою дуже теплу піжамку – температура тут не підніматиметься вище -5 °С.

Перший готель з льоду побудували ще в 1989 році, і з того часу з‘явилося подібних готелів чимало, але всі вони щовесни танули. «Лід має великі можливості для творчості, і те, що він швидко тане, змушує вас ризикувати і наважуватися на різні ідеї, – говорить один з дизайнерів ICEHOTEL 365 Анре Берг. – Те, що лід тепер буде цілорічним – це ще більш захопливо!»

Всього на створення диво-готелю знадобилося 30 тон літрів води. У теплу пору готель будуть підтримувати за допомогою холодильного обладнання, яке працюватиме на сонячній енергії.

 

Фото: Inhabitat.com. 

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

5 найкрасивіших місць Італії

5 найкрасивіших місць Італії

В Італії буквально кожне місто – перлина архітектури і мистецтва з багатою історією. Можна обрати випадковий маршрут для подорожі Італією і натрапити на тисячі приголомшливих пам’яток, чудових пейзажів і берегових ліній.

Читати

Як економно подорожувати залізницею?

Як економно подорожувати залізницею?

У 2017 році ціни на квитки «Укрзалізниці» зростуть на 35%. Проте, за словами голови правління компанії Войцеха Балчуна, діятиме система знижок, яка дозволить заощадити до 50% вартості квитка.

Читати

Що потрібно знати, перш ніж переїздити до Швеції

Що потрібно знати, перш ніж переїздити до Швеції

Британський письменник Клемент Боутен поділився з шведським порталом The Local 10 речами, про які він хотів би знати до того, як переїхав до Швеції.

Читати

Таїланд продовжив безкоштовні візи для українців

Таїланд продовжив безкоштовні візи для українців

Туристичні візи у країну усмішок можна буде безоплатно оформити до кінця цього літа.

Читати