фото

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

У 2017 році в Україні почне роботу авіакомпанія Ryanair, яка є однією з найбільших і найбюджетніших лоукостерів у світі. Про це повідомляє Tripmydream з посиланням на генерального директора компанії “Майстер-Авіа” Олексія Яковця. 

За інформацією порталу, наразі домовляються про те, щоб почати польоти з київського аеропорту Жуляни. Оскільки ірландський Ryanair є системним перевізником, однієї столиці для налагодженої роботи буде недостатньо. Видання повідомляє, що переговори також ведуться зі львівським аеродромом. 

Олексій Яковець також поділився своїми прогнозами про те, що вже через рік можуть бути перші рейси з України. З імовірністю 90% це буде осінньо-зимова навігація 2017 року.

Більше того, авіаперевізник анонсував створення безкоштовних квитків для своїх пасажирів. За інформацією лоукостера, реалізація такої ідеї можлива в найближчі 10 років. Тобто пасажири літатимуть за рахунок тих коштів, які залишатимуть у сувенірних крамничках, Duty Free чи ресторанах аеропорту. 

Фото: Blog Napoli.

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

20 найкрутіших фото Дронстаґраму

Dronestagram – сайт, де власники дронів викладають свої фото. Адміністрація сайту обрала 20 найкращих за останні 12 місяців, і вони вражають. 

Читати

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Неймовірно популярний серед туристів, золотий штат ще має для вас декілька сюрпризів. Перегляньте цей незвичний путівник до Каліфорнії.

Читати

Таїланд скасував візовий збір для українців

Таїланд скасував візовий збір для українців

Українці зможуть втричі менше платити за в’їзд до країни, та ще й безкоштовно відвідувати національні музеї та історичні парки. Але такі зміни не назавжди.

Читати

Велосипедний етикет в Амстердамі

Велосипедний етикет в Амстердамі

Кататися на велосипеді в Амстердамі не так просто, як здається. Тому радимо прочитати декілька порад, аби не потрапити у халепу.

Читати