фото

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

У 2017 році в Україні почне роботу авіакомпанія Ryanair, яка є однією з найбільших і найбюджетніших лоукостерів у світі. Про це повідомляє Tripmydream з посиланням на генерального директора компанії “Майстер-Авіа” Олексія Яковця. 

За інформацією порталу, наразі домовляються про те, щоб почати польоти з київського аеропорту Жуляни. Оскільки ірландський Ryanair є системним перевізником, однієї столиці для налагодженої роботи буде недостатньо. Видання повідомляє, що переговори також ведуться зі львівським аеродромом. 

Олексій Яковець також поділився своїми прогнозами про те, що вже через рік можуть бути перші рейси з України. З імовірністю 90% це буде осінньо-зимова навігація 2017 року.

Більше того, авіаперевізник анонсував створення безкоштовних квитків для своїх пасажирів. За інформацією лоукостера, реалізація такої ідеї можлива в найближчі 10 років. Тобто пасажири літатимуть за рахунок тих коштів, які залишатимуть у сувенірних крамничках, Duty Free чи ресторанах аеропорту. 

Фото: Blog Napoli.

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Пляшка, що змінить світ

Пляшка, що змінить світ

Пляшка компанії Fontus – це річ, яка змінить майбутнє. Тільки уявіть, вже не потрібно нести з собою в гори 5-літрові пляшки з водою, не потрібно витрачати купу часу на пошуки джерела поблизу, не варто перейматися запасом води, вирушаючи у велотур тощо.

Читати

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Майбутнє поруч: електронні таблетки для пасажирів

Британські авіалінії подали патент на “цифрові таблетки”, які надаватимуть інформацію про самопочуття пасажирів.

Читати

Кумедні історії мандрівників 2016: ТОП-5

Кумедні історії мандрівників 2016: ТОП-5

Щорічно мільйони мандрівників вирушають в подорожі по всьому світу, і більшість з цих подорожей проходять без жодних проблем. Але часом справи йдуть погано.

Читати

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Плануєте цьогоріч забронювати відпочинок у якійсь сонячній місцині? Зверніть увагу на Віргінські острови США, адже там вам заплатять за те, що ви їх відвідаєте.

Читати