фото

Бюджетний авіаперевізник Ryanair з’явиться в Україні

У 2017 році в Україні почне роботу авіакомпанія Ryanair, яка є однією з найбільших і найбюджетніших лоукостерів у світі. Про це повідомляє Tripmydream з посиланням на генерального директора компанії “Майстер-Авіа” Олексія Яковця. 

За інформацією порталу, наразі домовляються про те, щоб почати польоти з київського аеропорту Жуляни. Оскільки ірландський Ryanair є системним перевізником, однієї столиці для налагодженої роботи буде недостатньо. Видання повідомляє, що переговори також ведуться зі львівським аеродромом. 

Олексій Яковець також поділився своїми прогнозами про те, що вже через рік можуть бути перші рейси з України. З імовірністю 90% це буде осінньо-зимова навігація 2017 року.

Більше того, авіаперевізник анонсував створення безкоштовних квитків для своїх пасажирів. За інформацією лоукостера, реалізація такої ідеї можлива в найближчі 10 років. Тобто пасажири літатимуть за рахунок тих коштів, які залишатимуть у сувенірних крамничках, Duty Free чи ресторанах аеропорту. 

Фото: Blog Napoli.

Теги: ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Райський архіпелаг у Тихому океані хоче заборонити бюджетних туристів

Райський архіпелаг у Тихому океані хоче заборонити бюджетних туристів

Президент островів Палау запропонував новий закон, який дозволятиме будувати лише 5-тизіркові готелі. Таким чином, ідилічний архіпелаг зможуть відвідувати лише заможні. 

Читати

Як світ зустрів 2017 – Фото

Як світ зустрів 2017 – Фото

Найяскравіші фото святкування Нового 2017 року з різних куточків планети. Дивимося і насолоджуємося. 

Читати

Марк Цукерберг обіцяє відвідати всі 50 штатів США

Марк Цукерберг обіцяє відвідати всі 50 штатів США

Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор Facebook, повідомив на своїй сторінці у Facebook, що планує відвідати всі 50 штатів США в цьому році і поспілкуватися з їх мешканцями.

Читати

7 причин поїхати в Кападокію і там залишитися

7 причин поїхати в Кападокію і там залишитися

Я дуже багато чула про Кападокію, але навіть не уявляла, наскільки красива ця місцевість. Коли ми примчали автостопом рік тому і побачили перші кам’яні гриби, я кричала від захоплення: “Паша, подивися, це Кападокія! Ми доїхали, подивися ж, як тут гарно!”

Читати