california1

Альтернативний путівник до Каліфорнії

Неймовірно популярний серед туристів, золотий штат ще має для вас декілька сюрпризів. Перегляньте цей незвичний путівник до Каліфорнії.

Скляний пляж

Каліфорнія є домом для унікального та прекрасного скляного пляжу. Колись давно це місце було звалищем для місцевих жителів. Пізніше звалище було закрито для людей та очищено у 1967 році. Після того хвилі роками розгладжували маленькі частинки скла, що колись були викинуті. Тепер пляжний пісок – це буквально маленькі різнокольорові розгладжені скельця. Приїдьте сюди, аби помилуватися такою красою.

Glass Beach © Gustavo Gerdel/Wikipedia

Glass Beach | © Gustavo Gerdel/Wikipedia

Будинок Вінчестерів

Розташований в Сан-Хосе, Будинок Вінчестерів є масивним вікторіанським особняком, який був успадкований Сарою Вінчестер – спадкоємицею винахідника однойменної винтівки. Колись ворожка сказала їй, що вона повинна побудувати будинок, щоб полегшити свою провину за багатьох людей, які були убиті із гвинтівки Вінчестер. Сара сприйняла цю пораду дуже близько до серця і протягом багатьох років продовжувала будівництво особняку за абсолютно безглуздими архітектурними проектами. Тому будинок сповнений таємниць – деякі вікна у ньому виходять прямісінько на стіни, а сходи та двері можуть вести у нікуди. Спробуйте самі розгадати таємниці будинку Вінчестерів.

Winchester Mystery House © Mike Shelby/Flickr

Winchester Mystery House | © Mike Shelby/Flickr

Гора порятунку

Гора порятунку  – це гора, створена Леонардом Найтом у 1984 році. Власне, це інсталяція, що зроблена за неопаленої цегли, соломи та тисяч літрів фарби. Зараз там розвішують багато плакатів, на яких написані християнські вислови та цитати із Біблії. Інсталяція є дійсно масштабною та вражаючю і точно варта вашої уваги.

Salvation Mountain © Brian/Flickr

Salvation Mountain | © Brian/Flickr

Мадонна Inn

Мадонна Inn це музей, розташований в Сан-Луїс-Обіспо. Колись звичайний мотель – зараз це досить успішний готель та ресторан. Дизайн тут виконаний у яскраво – рожевих кольорах. Усе тут є надзвичайно барвистим і одразу кидається в очі. В готелі розміщено 109 номерів – кожен має окрему назву та тему. Також готель може похвалитися багатьма зірками, які у ньому зупинялися.

Madonna Inn © Jon Olav Eikenes/Flickr

Madonna Inn © Jon Olav Eikenes/Flickr

Національний пам’ятник

Диявольський Постпайл – національний пам’ятник, дивовижне створіння природи, що складається з більш ніж 400 базальтових колон, які досягають висоти до 600 футів. Цей природний пам’ятник знаходиться на сході Сьєрри біля Мамонта, і був створений через повільне охолодження розплавленої лави, що вступала в контакт з рухомим льодовиком.

 Devils Postpile National Monument © Frank Kovalchek/Wikipedia

Devils Postpile National Monument © Frank Kovalchek/Wikipedia

Музей неонового мистецтва

У Глендейл ви можете знайти надзвичайно яскравий музей неонового мистецтва. Цей музей був заснований у 1981 році декількома художниками, які займалися збором неонових знаків для інсталяції. З тих пір колекція продовжувала зростати. На додаток до відвідування музею ви також можете взяти автобусний тур у ніічний час, аби побачити неонові вивіски на вулицях.

Museum of Neon Art © Passion Leica/Flickr

Museum of Neon Art © Passion Leica/Flickr

Підземні сади Форестайра

Підземні сади – це підземне житло, побудоване Бальдасаром Форестайром більш як 40 років тому назад. Це особняк, побудований за зразком катакомб і сповнений різноманітними проходами та тунелями. Що дісно робить це місце особливим, це те, що ці сади під землею засаджені апельсинами, лимонами, грепфрутами, полуницями та багатьма іншими фруктами. Ви можете навідатися туди у дні, коли немає дощу і замовити тур за 15 доларів.

Фото на прев’ю: stocksnap.io.

©theculturetrip

Теги: , , ,

Залишити коментар

Інші матеріали

Прикарпаття приваблює все більше туристів

Прикарпаття приваблює все більше туристів

З початку року Івано-Франківську область відвідали майже 2 мільйони людей.

Читати

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group – найкращий туроператор світу

TUI Group отримала премію World Travel у номінації “Найкращий у світі туроператор”. “Туристичного Оскара” міжнародна компанія отримала вдруге поспіль.  

Читати

Топ-7 питань про подорожі наодинці

Топ-7 питань про подорожі наодинці

Соло-подорожі – це неймовірний досвід, який, проте, багато кого лякає. Чи насправді все буває так небезпечно?

Читати

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Віргінські острови будуть платити відвідувачам у 2017

Плануєте цьогоріч забронювати відпочинок у якійсь сонячній місцині? Зверніть увагу на Віргінські острови США, адже там вам заплатять за те, що ви їх відвідаєте.

Читати